DXM - Twoja największa dawka

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 182 / 75 / 0

Coś lekko ponad 700 mg, tolerka wówczas żadna, waga 67 kg. Waliłem do tego zioło z wiadra i jedyne co z tripu pamiętam, to przejebany robochód w drodze do łazienki i z powrotem (tam stało wiadro) i wrażenie jakby jakaś obca siła właśnie przeprowadzała operację na moim mózgu, a ciało przebywało w kilku wymiarach czasoprzestrzennych równocześnie. Jak ja byłem w stanie człapać do kibla i z powrotem oraz przeprowadzać tam proces nabijania, rozpalania i ściągania wiadra, do dzisiaj pozostaje dla mnie zagadką. A jeszcze większą mam zagwozdkę, czemu ja kurwa tego wiadra po prostu obok łóżka sobie nie postawiłem, żeby było bliżej.

Ale niezbadane są drogi deksa przecież. Może trip "na pielgrzyma" mi się odpalił?
  • 140 / 36 / 0

810, ale dziesięciokrotnie lepsze doznania miałem przy 450+czosnek w odpowiednim towarzystwie i S&S

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Wirus uderzył w osoby uzależnione. Cyfrowe spotkania AA

W trakcie pandemii brak spotkań grup walczących z problemem hazardu czy alkoholizmu to dla chorych wyzwanie. Pomocną dłoń wyciąga Helping Hand.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata