Spędzanie czasu po mefedronie

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 35 / 3 / 0

Zdecydowanie seks, lecz nie z dziwka tylko z kobietą która też zażywa z nami, wtedy ma to sens, przerabiałem to wiele razy, potrafiłem kilkaset km przejechać dla takich tripów i polecam gorąco. Impreza spoko ze znajomymi, ale z czasem się ulatniam na zwierzęcy seks i nie widzę lepszej alternatywy.
  • 4 / / 0

Ja mam tak samo. Nie da sie nic innego. Tylko sex. Nic innego w ogole nie wchodzi w grę. Niestety juz nie mam partnerki z ktora to robilem.... któraś chętna z wawy lub okolic ? 😻

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Zlikwidowana uprawa pod Warszawą i trzy areszty dla Chińczyków

Podczas wykonywania czynności związanych z kontrolą zachowania mieszkańców w czasie epidemii, dzielnicowy z żabiowolskiego Posterunku Policji wyczuł zapach marihuany na jednej z posesji w swoim rejonie...
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata