Przesyłki

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 2 / / 0

No ogólnie taka osoba istnieje w bazie PESEL... ;--;

SWIM i tak miał zamiar sie z tego mieszkania wyprowadzić w ciagu 2 miesiecy, więc co ma zrobić? Przedłużyć pobyt?
Scalono/Imane Anys
Proszę administrację o scalenie z poprzednim postem.

Dlaczego nie lepiej zamawiać w wypadku wynajmowania mieszkania na poste restante?
Dotychczas SWIM używając tej legitki nie miał żadnych problemów z odbieraniem niczego. Kamer na poczcie i tak nie sprawdzają, jak cos zaginie to zmieniasz UP i tyle... Dotychczas robił to w taki sposób, ale ostatnie doświadczenia i wiele różnych sugestii spowodowało, że w końcu spróbował inaczej... a teraz żałuje
  • 2153 / 350 / 0

Bo zamawianie czegokolwiek na poste restante zza granicy to przypał. O ile w Polsce są setki tysięcy wewnątrzkrajowych przesyłek na PR, tak zagranicznych jest malutko, w dodatku z tak przypałowego kraju jak Holandia. Służby nie są głupie i wiedzą skąd wylatuje potencjalnie najwięcej dragów.

Przechodząc do Holandii - sam jesteś trochę sobie winny, bo zamawiałeś z kraju obarczonego największym ryzykiem w Europie, w dodatku kilka przesyłek, w kolejnym dodatku na nie swoje dane (więc lepiej pozbądź się tych lewych papierów, bo jak znajdą z miejsca Ci dopierdolą dodatkowe zarzuty).

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Wirus uderzył w osoby uzależnione. Cyfrowe spotkania AA

W trakcie pandemii brak spotkań grup walczących z problemem hazardu czy alkoholizmu to dla chorych wyzwanie. Pomocną dłoń wyciąga Helping Hand.
  • 104 / 7 / 0

Zamawiałem Poste Restante ze Słowacji i Hiszpanii kilkanaście razy. Nic się nie wydarzyło.

edit: no ale z tą Holandią to może rzeczywiście być inaczej
edit2: służby czasami są głupie w sensie dosłownym ludzie, ale to już inna sprawa xD
  • 386 / 47 / 0

20 maja 2020UltraViolence pisze:
lepiej pozbądź się tych lewych papierów, bo jak znajdą z miejsca Ci dopierdolą dodatkowe zarzuty).
O to to, zapomniałem. Weź wypierdol/schowaj te lewe dokumenty, bo za to masz instant paragraf i to większy przypal IMO niż kupowanie narkotyków
  • 591 / 24 / 0

Podczas robienia przelewu na poczcie sprawdzane są jakoś dane zlecenioborcy? Jak wpiszę imię nazwisko to pani w okienku prosi o dowód osobisty żeby potwierdzić tożsamość czy nie ma takiego prawa?
  • 148 / 10 / 0

Zależy, mówisz że zapomniałeś dowodu i powinno przejść
Zresztą, co ich to obchodzi xD jedna może spytać a druga będzie mieć to gdzieś i przyjmie
możesz jeszcze to wysyłać powiedzmy 10 minut przed zamknięciem, jak się spyta o DO to udajesz że szukasz go, mówisz zakłopotanym głosem że nie masz przy sobie, nie zdążysz przynieść bo zaraz zamknięcie i mówisz że musisz to zrobić dziś
wątpię aby na poczcie była taka służbistka która w takich okolicznościach by odmówiła
  • 386 / 47 / 0

Sprawdza się wszystkie przelewy (w sensie kto-komu) powyżej jakiejś tam kwoty w EUR (dość wysoka) - regulują to przepisy UE przeciwko praniu brudnych pieniędzy. W tym wypadku powinieneś móc tam sobie wpisać nawet, że zlecający to Karol Wojtyła i nikt nie powinien dawać o to jebania
  • 8 / / 0

Co jeśli celnicy przechwycą paczkę z lampa z niemiec? Opłacę i przyjdzie pod mój adres? Czy w takiej sytuacji mógłbym spodziewać się kontroli policji? Wiadomo pod taka lampa można uprawiać sałatę, cokolwiek. Pytam kontrolnie.
  • 148 / 10 / 0

@Alpacino Tak, może wtedy być kontrola policji i wtedy jest przydzielony policjant który będzie siedzieć na drzewie z lornetką i cię obserwować 24/7 xD Nie, dopóki nie będzie na lampie oznaczeń "420 smoke weed profesjonalna lampa przestępcza 69" to nikt nawet się nią nie zainteresuje, a nawet jeśli, to i tak nie jest to żaden dowód a marnej jakości poszlaka
  • 3 / / 0

Hej
Czy jak zamówie z zagranicznej legalnej strony szałwie i magiczne trufle a celnik sprawdzi paczke będe mógł sie jakoś wykręcić z tego? Czy wbiją mi bagietmajstrzy do domu z nakazem i postawią mi od razu jakieś zarzuty? Wiem że zamawiając z darknetu mógłbym to jakoś ominąć i powiedzieć że ktoś sobie jaja robi i ja tego nie zamawiałem ale darknetu nie ogarniam ni chu chu
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata