Amfetamina - Wątek ogólny vol. 2

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 1023 Strona 100 z 103
Rejestracja: 2015
  • 1174 / 261 / 0

22 maja 20204noniush pisze:
Jak normalnie przez cały czas działania amfetaminy mam normalne źrenice i nie mam żadnego szczękościsku, tak na zejściu mam wyjebane źrenice i zaczynam cały czas zagryzać wargi i mieć szczękościsk - no typowe efekty uboczne jak przy emce, to jest normalne? Nie czuję prawie w ogóle działania serotoniny i nie bardzo wiem jak to sobie wytłumaczyć
To prawdopodobnie z braku snu, wtedy serotonina wywala jak się nie śpi długo, mam to samo.
Rejestracja: 2016
  • 1281 / 114 / 0

22 maja 2020blokowiska666 pisze:
Kiedyś płukałem wodą i jeszcze bardziej się zapychał po chwili, poza tym chyba dla śluzówki nie jest dobre płukanie wodą, coś kiedyś tu na forum czytałem takiego.
Ano, bo to raczej wysusza śluzówki więc wodą lepiej nie. Chociaż też tak robiłem na początku z ziomkiem, nalewanie wody do korka od butelki i wciąganie do nosa. Przysłowiowe "walenie kora" %-D

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Policjanci odkryli linię produkcyjną substancji psychotropowej 4CMC. Jedna osoba została zatrzymana

Linię służącą do produkcji substancji psychotropowej 4CMC odkryli policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP na jednej z posesji położonej na terenie powiatu żyrardowskiego.
Rejestracja: 2017
  • 551 / 20 / 0

@blokowiska666 też ci pregaba osłabia pręge? %-D
Bo mi chyba tak, oczywiście amph pobudza ale to jest takie czilujące pobudzenie. W sumie fajnie jest
Rejestracja: 2015
  • 1174 / 261 / 0

Może trochę ale nie tak drastycznie jak benzo.
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Witam. Jakie leki na przedawkowanie czystej amfy ? Mam bezno , baclo i cos na cisnienie. Nie chodzi o zjazd
Rejestracja: 2017
  • 387 / 48 / 0

Wpierdalaj benzo, obnizy cisnienie i uspokoi głowe, a ten lek na cisnienie o ktorym mowiles jesli to betabloker to BROŃ CIE BOZE NIE JEDZ. Ja zawsze właściwie przed żarciem fety sobie na start wrzucam 1-2mg alpry. Nie wiem czy to zdrowe, ale nie wale tak często wiec nie szkodzi nic a i fazka jakby lepsza w moim odczuciu.

PS. Trafiliscie kiedykolwiek moze taka partie, ze po wciagnieciu sety/dwoch przez jakas godzine prawie wcale was nie bierze, tylko lekko podniesiona energia a potem sie zaczyna jazda? Ja wlasnie dostałem taki sort, ze prawie wcale nie jebał rybą ani amoniakiem i tak samo niezbyt gryzł w nos (jedynie spływ gorzki) i minela juz jakas godzina oczy mi wyjebało, puls 120 i nie moge usiasc na dupie lol. Dziwna sprawa.
Rejestracja: 2014
  • 3056 / 315 / 0

Jeśli chodzi o kwestie przedawkowania stymulantów to gdy jest to ekstremalne przedawkowanie i trzeba ratować życie to podaje się właśnie beta bloker,aczkolwiek na pewno nie mówimy o takim przypadku więc radzę tego nie robić i zarzucić sobie benzo,to będzie najlepsze rozwiązanie.
Rejestracja: 2019
  • 259 / 43 / 0

24 maja 2020serotoninowy pisze:
Jeśli chodzi o kwestie przedawkowania stymulantów to gdy jest to ekstremalne przedawkowanie i trzeba ratować życie to podaje się właśnie beta bloker,aczkolwiek na pewno nie mówimy o takim przypadku więc radzę tego nie robić i zarzucić sobie benzo
Mógłbyś przybliżyć, proszę?
Rejestracja: 2014
  • 3056 / 315 / 0

beta-ketony-beta-blokery-t39255-90.html

Tutaj był temat poruszany,polecam znaleźć post @JohnyHa oraz @DexPL,wątek nie jest długi przeczytaj sobie cały jeśli Cię to interesuję.

Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytanie to postaram się odpowiedzieć,bo interesowałem się tym tematem też.

dex pisał na jednej z ostatnich stron a Johny w okolicach 4 chyba.
Rejestracja: 2019
  • 38 / 6 / 0

Hej jak tak naprawdę powinna działać czysta feta. Tj wchodzi jak młot i euforia jak po koksie? Czy działa powoli i powoduje narastający stan trzeźwości. Bo zastanawiam się który sort był pdsypany.
Posty: 1023 Strona 100 z 103
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1079 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: benzokenzo i 7 gości