Ketamina - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 67 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2010
  • 3219 / 400 / 0

Nikt Ci nie zabroni ale bierz pod uwagę, że obie substancje podnoszą ciśnienie i tętno
Rejestracja: 2019
  • 26 / 3 / 0

Witam. Nie znalazłem takiego wątku. Próbował ktoś? Dla tych co się nie orientują jest to miks koks+MDMA+ketamina.
Zaczyna się to robić coraz bardziej popularne na zachodzie i z opisów wynika [ale z samych domysłów też] że jest to gruba jazda dla zawodowców co się niczego nie boją. Może być bardzo niebezpieczne a raportów jak na razie jest bardzo mało. Całkiem ciekawe ale niech wypowie się ktoś bardziej obeznany.

Zmieniłem nazwę tematu na nie-slangową. Dzięki temu prościej jest wyszukać cokolwiek na forum
Fatmorgan

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Nie wiedział, że w Polsce marihuana jest nielegalna

Dzielnicowy z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, pełniąc służbę ze strażnikiem miejskim, zatrzymał obywatela Białorusi. 26-latek oświadczył dzielnicowemu, że nie wiedział, że w Polsce jest to środek zabroniony.
Rejestracja: 2016
  • 813 / 122 / 0

MDMA z ketaminą według mnie komponuje się dość średnio. Jest niesamowita jazda. Poziom halucynacji jest niemal jak przy LSD. Bardzo zwiększa się madfuck. Chcesz z jednej trony tańczyć, a z drugiej stoisz na środku pokoju łapiesz się za głowę co chwile i nie wiesz nawet czy ćpasz sam u siebie czy jesteś otoczony znajomymi. Jednak szansa na bad trip raczej dość mała, można sobie coś wkręcić ale dość szybko się zapomina, a dominują pozytywne odczucia.
Nie było bardzo grubo ale w między czasie jadłem jakieś mocne benzo albo metakwalon.

Nie wiem jednak po co by jeszcze dorzucać do tego wszystkiego kokainę. Wszamałem MDMA tylko dlatego że kwasa to się bałem. Stymulanty źle się komponują z dysocjantami które same w sobie są pobudzające i dla niezłej fazy lepiej zapalić zioło w miksie z ketą, ewentualnie trochę jakiegoś ho MiPT, a na imprezę opio + dyso. TO się komponuje po postu przekurewsko dobrze i mimo że jest niezbyt bezpieczne do dalej bezpieczniejsze od stymulantów.
Rejestracja: 2014
  • 316 / 4 / 0

Ja próbowałem tylko ketaminę z kokainą (nieduże dawki obu, nie naraz) i IMO miks jest całkiem fajny, lepszy niż sama kokaina, za którą, jak się okazało, nie przepadam. Wydaje mi się, że nieduże ilości obu na fazie z MDMA (która powinna w takim zestawieniu IMO grać główne skrzypce) mogą być fajne, ale w dużych ilościach nie brzmi to sensownie, zwłaszcza, że dysocjanty maskują różne negatywne efekty brania innych dragów i bardzo łatwo przeholować.

Jak chcesz psychodeliczny miks, który Cię zetnie, to połącz sobie K z jakąś tryptaminą albo kwasem. Osobiście wolę czyste psychodeliki, ale dorzucenie dysocjanta nawet w większej dawce jest tu jak najbardziej sensowne, ino trip jest całkiem inny wtedy niż na którejkolwiek z tych substancji solo, zdecydowanie nie imprezowa rzecz, no i dysocjanty tłumią uczucia (dlatego nie lubię tego miksa), więc ciężej o bad tripa.
Rejestracja: 2020
  • 7 / 2 / 0

Brał ktoś kiedyś kete będąc na lamotryginie? Działa w ogóle? Jak nie to ile dni przed odstawić lamo żeby wszystko było ok?
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

Siema.
Planuję na niewielkiej dawce kety-R upić kapkę GBL, zajarać crack i jebnąć balona z N2O.
Chciałbym zmiksować te dragi w takiej kolejności i w takich dawkach, aby nałożonymi na miarę możliwości szczytami wycisnąć z nich całą możliwą euforię.

Ja to widzę tak:
Pierwszy wjeżdża GBL, dajmy na to 1.2ml (mam lekką tolerkę, ale pierwszorzędny materiał), po wjeździe giebelsa kreska R-kety (tutaj delikatnie, tak z 20-30mg, bez tolery). Jak tylko się wczyta 80-100 krakersa (ile się uda spalić w jednym szocie). W miedzyczasie asystent szykuje balon z nitro i podaje mi go chwilę po wjeździe cracku (chyba że będzie zbyt fluffy - wtedy balon w pierwszej możliwej chwili).

Jakieś fachowe porady, sugestie? Mam na myśli głównie te dotyczące dawkowania, czy kolejności, ew. sposobu administracji
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

Propos miksu MDMA+coco+keta:

Ano jedzą to ćpuniochy na zachodzie, jedzą:)
Moje otoczenie wpierdala tego w różnych konfiguracjach. Mnie to się nie podoba, bo nie lubie MDMA a Kete wdupiam z reguły solo i tylko w końskich dawkach.
Polecać zatem nie będę, ale bania jest - trzeba przyznać. Kto co lubi. Jak lubisz każde z osobna i podoba się Tobie niskie dawkowanie Kety (względnie socjalne), to miks powinien Cię uraczyć.
Smacznego :)
Posty: 67 Strona 7 z 7
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości