Amfetamina + Marihuana

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 227 Strona 23 z 23
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0

Jakiś czas temu spróbowałem tego mixu i oceniam bardzo pozytywnie. Najpierw 150mg szybkiego, potem mj i czułem się naprawdę dobrze, chyba bardziej polubie się z tym połączeniem
Rejestracja: 2018
  • 239 / 40 / 0

Niee, kiedys sie tym jarałem ale wpadla konkret feta to tak rucha bake ze sie czuje jakbym sieje jarał a temat 1 klasa. I w ogole feta rucha życie;p

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Urodziła martwe dziecko. Wcześniej zażywała amfetaminę i ecstasy

W szpitalu w Legnicy (woj. dolnośląskie) kobieta pod wpływem substancji psychoaktywnych urodziła martwe dziecko. Prokuratura bada, czy zażywanie narkotyków przez matkę mogło spowodować śmierć chłopca.
Rejestracja: 2016
  • 1 / 1 / 0

Zajebisty mix jak dla mnie. Na początek kresunia zajebana ( 100 mg) czekanie na efekty, ruchy,praca,latam,gadam ogólnie bawię się z wujkiem którego lubię od lat. Następna kresunia powtarzam (100mg) lewa,prawa ruchy papierosy i piwo koniecznie. Potem blant palony 0,5 g bania,beka,gadatliwość,euforia, wszystko wchodzi aby ruchy były. Można spać a rano nie odczuwasz że wczoraj było grubo. Zawsze za takim połączeniem.
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0

Dzisiaj weszło najpierw 200mg szybkiego, papieros i po jakichś 10 minutach mj. Znów oceniam bardzo pozytywnie, polecanko c:
Rejestracja: 2020
  • 16 / 1 / 0

Dzisiaj po gramie speeda branym przez 12 godzin,po ostatniej kresce nabiłem kora mj i po spaleniu zaczeło mi tak serce napierdalać ze aż się trochę przestarszyłem :D Za małolata miałem tak często ale teraz jednak trochę jestem rozważniejszy.Następne kory już tak nie klepały.
Rejestracja: 2020
  • 9 / 2 / 0

Ja nigdy nie lubiłem, zawsze jak zajarałem na bombie to robiło się jakoś dziwnie nieprzyjemnie na ciele i w głowie, coś jakbym zjeżdżał w dół szybką windą i do tego dziwny stan ani najarany ani wystrzelony, taki kogel mogel w bani
Rejestracja: 2015
  • 925 / 84 / 0

Gdyby nie pikawa to mix by był dobry ale takto tylko schizy o serce , ale to może od zarysowanej banii bo jak zaczynałem z dragami to chwaliłem ten mix jeszcze alk do tego, teraz juz sie nie nadaje
Posty: 227 Strona 23 z 23
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1200 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość