Midazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik zbanowany
  • 51 / 3 / 0

Czyli masz problem niezwiązany w ogóle z benzo/midazolamem.
Osobiście miałam paraliż po dużej dawce alprazolamu na zerowej tolerancji (początek znajomości z bzd).
Tylko ten jeden raz. To była o wiele za duża dawka 6mg klona. Albo alpry. Na pewno 6 mg, to pamiętam.
  • 184 / 27 / 0

Tak zgadza się i u mnie leki nie zmieniają częstotliwości paraliżu sennego. Z czasem udaje się do tego ,,przyzwyczaić" i wybudzać się oddychając co raz częściej. Ostatnio nie miałem go wiele tygodni, a czasem zdaży się kilka jednej nocy.

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Przyjechał do komendy, by… zmylić pościg

Policyjny patrol wjeżdżając na teren komendy zauważył dziwnie zaparkowaną hondę accord, a w niej wystraszonego mężczyznę. Gdy policjanci zapytali go co się stało i dlaczego tu stoi? Ten zaczął im opowiadać o tym, że był ścigany i postanowił się ukryć na parkingu komendy.
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 11 / 0

Czy warto tabletki przerabiać do i.v czy podanie w klamę nie będzie się wiele różnić? Oralnie w ogóle nic nie czuć.
  • 522 / 39 / 0

Stary to jak bys pytal czy majka ma sens iv
  • 184 / 27 / 0

@justrelax

Midazolam doustnie wchłania się w 30-33 procentach. Dożylnie w 100%. W klamę to będzie ze 60 procent.

nnz

• 36 / 5 / 0

Midazolam jest niesamowity, nigdy żaden lekarz mi tego nie zaproponował (chyba jest jednym z mocniejszych benzosów, poza tym z tego co wiem to jedyne benzo które można walić IV - czasem "znajomi" którzy bawią się w mst/oxy prosili mnie o tabletkę lub dwie); zdobyłem na czarnym rynku, ale działanie jest kozackie. Zasypiam po tym super (jak walne w kinol to nawet urywa mi się film w ostatnich 5/10 minutach). Sen mega głęboki, tak jakby przedłużał fazę REM (?). Normalnie muszę spać minimum 8 godzin żeby wstać wypoczętym (plus wstaje w nocy z 2 razy się odlać), a po Midzie wystarczy mi 5-6h, nie ma żadnych pobudek i czuje się świetnie. Tolerka na benzo raczej zerowa, miałem kilka miesięcy przerwy. W ciągu dnia nie próbowałem, wiem natomiast, że to bardzo krótko działające benzo, więc może dlatego takie efekty
  • 1039 / 74 / 0

Midazolam IV to jest bóstwo dosłownie ten stan po docisnieciu tloczka jest niesamowity ❤
  • 769 / 124 / 0

Wierzę ;) Jakbym strzelał, to też bym spróbował. Nawet ze swoją biodostępnościa, pod język czy w klamę to jedne z moich top benzo.
  • 29 / 5 / 0

Skoro mam tabletki to jaka droga podania czy rozcieńczenie tabletki w niewielkiej ilości alkoholu jest najbardziej ekonomiczna? Dodam ,że odpadają zastrzyki jakiekolwiek %-D
Chyba nos z tego co czytam. Pozbyć się otoczki wciągając?
Pozdro! Bardzo! Mocno!
  • 1039 / 74 / 0

08 czerwca 2020hammerzeit pisze:
Wierzę ;) Jakbym strzelał, to też bym spróbował. Nawet ze swoją biodostępnościa, pod język czy w klamę to jedne z moich top benzo.
Jeśli chodzi o benzo IV TO MIDAS jest top od siebie polecić mogę Dolcontral ( petydyna ) to jest dopiero wejście które pokocha każdy co spróbuje..
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1218 uczestników Wejdź na czata