Zestawy suplementów czyli stacki - pytamy tylko, czy dany zestaw ma rację bytu (za podanie nazwy vendora warn)

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 151 / 13 / 0

Po głębszym przemyśleniu sprawy mam zamian odstawić antycholinergik i cholinolityk, który biorę. bupropion mimo początkowych obiecujących efektów nie sprawdził się w moich zaburzeniach tak jak chciałem, a zamiast hydroksyzyny zawszę mogę spróbować mocne ekstrakty z melisy + melatoninę. W końcu nie po to człowiek stoi na głowie, żeby było więcej tej acetylocholiny, żeby ją sobie blokować/niszczyć. Trochę wyrzucaniem pieniędzy w błoto byłoby łączenie takiego np. coluracetamu i tych substancji.

Zobaczę więc co powie lekarz odnośnie nowego głównego leku, ostatnio kiedy wykłócałem się o bupro proponował tianeptynę - może to jest dobra myśl, w końcu wykazuje też działanie nootropowe.
  • 5891 / 971 / 2

05 kwietnia 2020Dendryczny pisze:
mogę spróbować mocne ekstrakty z melisy + melatoninę
Albo olejek melisowy albo jakiś r-r alkoholowy typu melistonik.
Tylko weź to na luz, bo jeśli Twój problem tyczy się serotoniny to wyjdzie z tego niezły chaos ale to się przekonasz sa to produkty relatywnie tanie więc luz.

Olejek eteryczny wcierasz r-r alko pijesz.
Niby wielu pije olejek eteryczny ale nie próbowałem i musiałbym pomyśleć nad tym.

No i jak już to nie mieszasz olejku z wodą bo tłuszcz z wodą się nie miesza.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Urodziła martwe dziecko. Wcześniej zażywała amfetaminę i ecstasy

W szpitalu w Legnicy (woj. dolnośląskie) kobieta pod wpływem substancji psychoaktywnych urodziła martwe dziecko. Prokuratura bada, czy zażywanie narkotyków przez matkę mogło spowodować śmierć chłopca.
  • 389 / 129 / 0

@Dendryczny
Nie chciało mi się trochę, no ale.
Jeżeli chodzi o NSI-189 to faktycznie mało info jest.
NSI-189 Binding Activities:
nsi.png
Przy podaniu zwiększa ilość fali alfa emitowanych przez mózg.

"It was further determined using ELISA techniques that there was an increase in the levels of brain-derived neurotrophic factor (BDNF), glial-derived neurotrophic factor (GDNF), vascular endothelial growth factor (VEGF), and Skp, Cullin, F-box (SCF) in the NSI-189 treated cells. Trophic factor upregulation was more robustly noted in BDNF and SCF than VEGF and GDNF (p<0.05) (10)."
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28460574
https://ia801600.us.archive.org/15/item ... tation.pdf

No appreciable binding activity against 52 neurotransmitter related receptors/ion channels/enzymes– Novoscreen: Adenosine, GABA, Glutamate, Histamine, Muscarinic, Nicotinic, norepinephrine, opioid, or and serotonin receptors, Ca++, Cl-, K+ channels, PKA, PKC, CRF, MAO-A/B, or CREB and ERK pathways (related to BDNF release) No binding or functional activities against 900 Other kinases(DISCOVERX KinomeScan)

Nsi-189 możę być glucocorticoid receptor agonist i/lub Histone deacetylase inhibitor
http://swisstargetprediction.ch/result. ... mo_sapiens

Nad NSI-189 i Coluracetamem prace wstrzymano z powodu braku skuteczności. NSI-189 faktycznie poprawia pamięć, ale nie przeszło testów na lek na depresję.
https://selfhacked.com/blog/uses-coluracetam/

NSI-189 zwiększa LTP i STP.

Ja sobie pewnie zafunduję 14 dni na samym NSi-189 dla testu. Fosforan, raz dziennie, do 40mg. Zobaczę co z tego będzie.

Trudno mówić o interakcjach, jak nie wiadomo jak substancja do końca działa. Ja bym tego to żadnych staczów nie brał, substancja sama działa i może też dawać dziwne skutki uboczne takie jak drętwienie kończmy czy szumy uszne. (szumy uszne to coś z gospodarką glutaminianem pewnie)

@Stteetart
Masz coś ciekawego o licie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 151 / 13 / 0

Bardzo dziękuję za wartościowe informacje.
Obok reszty rzuciło mi się w oczy, że NSI-189 jest inhibitorem deacetylazy histonowej. Czyżby nie mogło to czasem prowadzić do ewentualnego kancerogennego działania tej substancji? Wiadomo, że większa ekspresja niektórych genów ma pozytywne skutki, natomiast wtedy występuje również większa szansa różnej maści błędów prowadzących do mutacji.
  • 389 / 129 / 0

@Dendryczny
Z neurotrofikami jest tak trochę śmiesznie. Samo zażywanie np. Noopeptu może w pewnych okolicznościach zmniejszyć lub zwiększyć ryzyko mutacji i ewentualnego nowotworu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5535906/
  • 5891 / 971 / 2

06 kwietnia 2020Dendryczny pisze:
Bardzo dziękuję za wartościowe informacje.
Obok reszty rzuciło mi się w oczy, że NSI-189 jest inhibitorem deacetylazy histonowej. Czyżby nie mogło to czasem prowadzić do ewentualnego kancerogennego działania tej substancji? Wiadomo, że większa ekspresja niektórych genów ma pozytywne skutki, natomiast wtedy występuje również większa szansa różnej maści błędów prowadzących do mutacji.
Nsi to jedna z nielicznych substancji której nie miałem okazji testować.
06 kwietnia 2020return_zero pisze:
Masz coś ciekawego o licie?
Wpływa na gospodarkę wapniem.
  • 5891 / 971 / 2

@Dendryczny dużo łatwiej będzie jak powiesz czego oczekujesz od nootropow/ziół?
Na razie lecisz na ślepo.
  • 20 / 1 / 0

Jeszcze raz zadam to pytanie bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Czy jest sens łączenia prl-8-53 i lion's mane?
  • 151 / 13 / 0

Kiedyś łączyłem oba uprzednio pytając się innych o sens takiego połączenia, efekty były zadowalające. Jeśli chcesz jednak opinii bardziej fachowej to poczekaj aż się nasi farmakolodzy wypowiedzą :)
  • 389 / 129 / 0

@ZbombionyKoala
PRL-8-53 jest bardzo słabo zbadane, nie zweryfikowano nigdy rezultatów pierwotnych testów
Działa w jakiś sposób na dopaminę, noradrenalinę (zwiększa) i może serotoninę. Były teorie, że jest HDAC, niektórym leciały włosy po suplementacji. Może jest, a może od stresu związanego z suplementacją. Ciężko się dawkuje i dobre raczej doraźnie. Potrafi bardzo wyostrzyć pamięć lub powodować flashbacki. Jak chcesz to brać to kup dokładną wagę, 3 miejsca po przecinku. Miksy można tylko na wyczucie z PRL komponować.

PRl-8-53 tylko do cyklowania, Lion's mane może trochę łagodzić potencjalne wyczerpanie organizmu.

https://selfhacked.com/blog/all-about-lions-mane/
https://nootro.info/nootropics/prl-8-53/
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata