Benzodiazepiny + Alkohol

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 87 / 4 / 0

bo masz zespół odstawienny już 4 miesiące i potrzebujesz leczenia
  • 48 / 7 / 0

19 marca 2020blokowiska666 pisze:
Nigdy nie miałem doświadczenia pozytywnego po tym miksie, zawsze jakieś maniany. Nie robię już tego odkąd zapracowałem na owym miksie, na wyrok i kuratora, wspaniałe rzeczy.
To samo, tylko mi się jeszcze zachciało latać po osiedlu z nożem i siać terror. Po dzień dzisiejszy niczego nie pamiętam, a wyrok jest.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Ks. bp T. Bronakowski: Alkohol jest najstarszym narkotykiem świata (+video)

Chociaż w czasach antycznych znano jedynie piwo i wino, zawierające niewielkie dawki alkoholu – od 2 do 3 proc. – to i tak można śmiało nazwać alkohol najstarszym narkotykiem świata – powiedział w felietonie „Myśląc Ojczyzna” na antenie TV Trwam ks. bp Tadeusz Bronakowski, przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych.
  • 2 / / 0

kiedyś nadużywałam clonów i alpry potem już wszystkie benzo testowałam zwiększanie dawek nie skutkowało więc dołączałam alko wódka lub piwa i powiem tak wziełam z 15 midazolamu zapiłam butelką amareny i wtedy straciłam przytomnośc ciało sztywne lekkie drgawki sine usta , mama wezwała pogotowie ockneli mnie nie wiedziałam ile mam lat i kim są , od tamtej poryb 4 lata nic nie brałam raz na parę miesięcy jak każdy jakieś alko ale wziełam dzis 6 mg clona i 1 mg alpry plus dwa tyskie piwa i ciekawi mnie kiedy następuje w takich przypdkach zgon lub niewydolność oddechowa ? mam depresje radzę sobie od lat bez leków ,ale od paru dni mam problemy muisłam od chłopkaka do rodziców na kwarantanne wrócić jak myślicie jak to wygląda czy to się przy tylu clonach i jednej alprze i 2 piwach może powtórzyć ?
Użytkownik nieaktywny
  • 36 / 1 / 0

O ile istnieje szans że dostane depresji oddechowej po walnięciu 10 piw 5litrów i 0,25 alpry-0.5mg alpry?
Bo alko sie skończy zaraz tyle wypije a ciśnienie niesamowite mam

ZX

• 746 / 259 / 0

zalecana dawka dla benzodiazepin wynosi 0 piw 0 litrów czyli jesteś jakoś 10 piw 5 litrów poza limitem, nom wiesz, bo benzo dziwnie czasami działa, a do tego morderczo z alkoholem, powinieneś tę alprę schować i już więcej nie pić i iść spać
  • 270 / 23 / 0

2mg alpry i 2 browary bardzo przyjemny miks bez urwania filmu
  • 9 / / 0

Po “dwoch tabletkach” (poszedł blister) 1mg Alpy i litrze na dwóch właściciel domu który wynajmowal nam pokój z dziewczyna wyjebal nas z tamtąd, policja, rozpierdalanie samochodów, psychiatryk 48h, więcej alpry podróż do pubu (bo domu już nie było) i odzyskanie prawdziwej świadomości na północy Anglii (mieszkaliśmy w Londynie). A i jeszcze strata pracy.

Nie polecam.
Użytkownik nieaktywny
  • 36 / 1 / 0

Ja wczoraj ojebalem 10 piw i mialem wziąć 2mg alpry tylko.Budze sie z rana bez kaca no bo jak z rozjebanym palcem i pustym blistrem alpry 0,5.Nigdy już tego nie wezme jak sie napije za 10 dni pierdole.Najgorszy blad jaki zrobilem.Wpisuje to sobie tylko do cv i tyle pierdole.
Na szczescie nic nie odpierdolilem bo na podlodze spalem.
Jaka dawka musi byc zeby dostac depresji? Oddechowej? Chyba wódka musiala byc pita
  • 364 / 51 / 0

29 kwietnia 2020Urkaz pisze:
Ja wczoraj ojebalem 10 piw i mialem wziąć 2mg alpry tylko.Budze sie z rana bez kaca no bo jak z rozjebanym palcem i pustym blistrem alpry 0,5.Nigdy już tego nie wezme jak sie napije za 10 dni pierdole.Najgorszy blad jaki zrobilem.Wpisuje to sobie tylko do cv i tyle pierdole.
Na szczescie nic nie odpierdolilem bo na podlodze spalem.
Jaka dawka musi byc zeby dostac depresji? Oddechowej? Chyba wódka musiala byc pita
z tym alkoholem to jest różnie dla mnie osobiście najgorszy mix to jest właśnie mix alko + benzo szczególnie ta kurewska alpra + wódka, potrafiłem dostawać ładnych ataków paniki i ciężkiego oddechu jak człowiek zarzucił xanax 2mg do pitej wódy z kumplami, nawet 1mg alpry i browary powodowały u mnie reakcje paradoksalne, masakrycznie się zawsze czułem przy tym mixie, kocham mix Opio + benzo heroina + klon , morfina + klon to mój rytuał, ale nigdy w życiu z alkoholem benzo, nie na mój łeb to, czasami jak czytam, że ludzie lubią podbijać gorzołą czy browarami benzo to mi się niedobrze robi, ale może na niektórych wcale nie działa to tak źle w odpowiednich proporcjach, a ile można głupot naodpierdalać podczas takiego mixu, po samych klonach to człowiek głupi jak but naklonowany wojownik, dodać do tego setunie lubelskiej i się załączy tryb mogę wszystko, artur morgan red dead redemption 2 tylko dzikiego zachodu brak
  • 2479 / 183 / 0

SKŁADAM PETYCJĘ!

proszę o zmianę nazwy tematu, dopisanie jeszcez + marihuana, z góry dziękuję
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata