Uciekające oko po stymulantach

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 317 / 0

Jeśli będziesz płakał, a łzy nie będą Ci płynąć po plecach, to nie ma powodu do niepokoju :-D
Raczej nie powiem nic nowego, ale na pewno mocnego w swojej prostocie - nie fukaj ;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

mialem cos takiego po stymulantach, że oczy mi gdzieś uciekały, dość słaba opcja, miałem troche stracha.

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Próbował zjeść marihuanę na oczach policjantów. „W pewnym momencie wsadził sobie coś do ust”

Kolejne osoby wpadły w ręce dolnośląskich policjantów w związku z posiadaniem substancji zabronionych. W Jeleniej Górze funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających, a jak się później okazało, również nimi handlował.
  • 750 / 62 / 0

Jak ci się literki dwoją podczas uciekania tego oka to pewno jest to efekt przećpania :D
Po pewnym czasie stymulanty mogą zacząć działać delirycznie(i to już od pierwszej krechy) i wtedy jedyne co ci pomoże to podnieść acetylocholine. Polecam betel na wszelkie wzrokowe jazdy na spidach. Jak sam betel nie da rady to dojebać troche yohimbiny(nadmierna aktywacja alfa-2 też powoduje rozjebanie wzroku).
  • 57 / / 0

A myślałem że tylko ja tak mam z tym zezem. Mi się to zdarza głównie rano, po którymś dociągu (zazwyczaj po 5mapb). Rzeczywiście wygląda to makabrycznie i jest na tyle upierdliwe że czasem gaza i plastrem zaklejam sobie "lecące" oko.
  • 3 / / 0

Mi ostro zawija oko do środka, ale miałem zeza operowanego, wrodzonego wiec.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata