Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 297 / 35 / 0
Jestem ciekaw- czy ktoś z Was wykupuje leki tak jak inni mąkę i makarony ze sklepów!
Czy warto wykupić 10 opakowań w przód? Biorę zoloft więc pomyślałem że kupię 10opakowan i poproszę psychiatrę żeby mi przepisała 10opakowan escitalopramu,tak w razie potrzeby. Czy przesadzam? Proszę podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami. Szczecin pozdrawia! Zdrówka wszystkim!
  • 106 / 36 / 0
Imo to jest o tyle bez sensu, że patrząc na dzisiejsze kolejki, przynajmniej w moich osiedowych aptekach, prędzej zarazisz się/kogoś załatwiając leki w tej chwili niż normalnie odczekując tydzień, dwa czy kilka na następną wizytę, reckę i kupno leków.
  • 967 / 240 / 0
Jedyny sens w taki zachowaniu to możliwe trudności z dostaniem się do lekarza bądź wsparcie własnej prewencji ( czyli unikania kolejek u lekarza / w aptece ) podczas dalszego rozwoju pandemii.
  • 2851 / 508 / 0
Mnie samemu psychiatra pani prowadząca wypisała na 3 miechy zapas, depakine (walproinian sodu oraz kwas walproinowy) zolafren (olanzapina) tisercin (lewomepromazyna)
Arypiprazol i mam jeszcze zapasy własne chlorprothixenu 50mg, ja nic nie negocjowałem, ona sama chyba wyprzedziła okoliczności zaistniałe aktualnie.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 3306 / 645 / 9
@VERBALHOLOGRAM
Bardzo chujowy stack leków dostajesz. Ja bym na Twoim miejscu tego nie brał tylko sępił coś żeby moje leczenie miało sens.

A co to tematu to o proszę koronawirus może być fajnym powodem do wydębienia srogiej recki. Trza jakoś odbić się na tej zbiorowej histerii tak żeby wyrwać coś dla siebie. Mam wizyte na NFZ 23.03 mam nadzieję, że będzie hardcore z koroną i wysępiwszy klonike na paniczny strach i lęk, albo sele, albo medical mj, albo tą jebaną alpre chociaż. %-D
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 297 / 35 / 0
Ja właśnie mam w poniedziałek i chce wysepic dobre 15/20 opakowan
  • 913 / 203 / 1
Jeśli wasza wizyta ma na celu jedynie kontynuację farmakoterapii, możecie spodziewać się jej odwołania i otrzymania telefonicznie kodu do e-recepty.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 297 / 35 / 0
ooo, ciekawa sprawa. Zajadę chyba jutro do swojej Pani Doktor
  • 3 / / 0
Warto zrobić jakiś zapas.
W ogóle warto mieć zapas, szczególnie jeśli jakiś lek działa "fajnie".
Mi niestety lekarz receptę na zolpidem wypisał niepoprawnie, nie podał dawkowania, i żadna z aptek nie chciała mi jej zrealizować :/
  • 2851 / 508 / 0
Częste pomyłki i na dawki i na rodzaj refundowanej choroby, często u tego samego lekarza, bo komputer się pomylił
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.