2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1105 Strona 107 z 111
Rejestracja: 2019
  • 9 / 1 / 0

Naczytałem się na różnych hypkach, redditach, jak to muzyka wspaniale nie brzmi na 2cb. Synestezja, wizuale poruszające się w rytm muzyki itp. Na festiwalu z muzyką elektroniczną dane było mi 1 dnia wziąć ok. 35mg 2cb (chociaż z racji na moją chujową wagę mogło być to +- 5mg). No i trip elegancko się rozkręcił, falowanie, fraktale, oevy i tak dalej, jednak jeśli chodzi o muzę to był to niewypał. Ciężko było tańczyć, muzyka brzmiała "pusto", nie mogłem się skupić tylko odpływałem myślami w różne rejony. Myślę, że mogłem doświadczyć w jakimś stopniu "rozpuszczenia" ego, bo własne odczuwanie przyjemności lub wgl cokolwiek związanego ze mną przestawało mieć znaczenie. Może wziąłem zbyt dużą dawkę i podbicie odczuwania muzyki jest przy mniejszych? :cojest:
Rejestracja: 2018
  • 1712 / 347 / 25

Na psychodelikach często jest taki paradoks, miałem go zawsze po dużych dawkach kwasa. Muzyka brzmi po prostu przepięknie, podczas pewnych utworów aż łzy mi lecą z oczu, ale przez kwasowy natłok myśli ciężko się na niej skupić. Po 2C-B miałem podobnie, ale słabiej. Dlatego dla mnie najlepsza używka do słuchania muzyki to DXM. Jak się ma IQ cebuli, to łatwiej skupić się na pięknym brzmieniu muzyki i CEVach :)

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Płonie stodoła, a obok trawka dojrzewa

Wydawało się, że to pożar jakich wiele - gdyby nie ten rozchodzący się dookoła zapach marihuany...
Rejestracja: 2017
  • 377 / 91 / 0

Ciezko z gory okreslic jaki bedzie "theme" Twojego tripu , moze po prostu podryfowal w kierunku innych wrazen niz sluchowe , stad pustosc i dysynchronizacja z muzyka .
Rejestracja: 2019
  • 142 / 8 / 0

Muzyka na 2C-B jest po prostu trochę lepsza niż normalnie, ale do tego co jest na MDMA to nie ma w ogóle podejścia
Rejestracja: 2019
  • 20 / / 0

Wszystko Chula normalnie, w pewnym momencie fazy nawet miałem ochotę na sex, jednak kiedy poprawiłem po ok 1h kolejną Zieloną mickey mause myśli odpłynęły gdzieś dalej i czułem się wolny od tych wszystkich myśli związanych z sexem, a skoncentrowałem się na muzyce i falowaniu obrazu. Pod koniec tripa gdy już było słabiej ochota zwonu wróciła, sam stosunek i odczucia inne fajniejsze ale nie można ich porównywać z weną po MDMA czy chlorach albo mmc, jedlst fajniej ale bez parcia i nahalnej ochoty na powtórki. Mojej koleżance dorzutka poszła w stronę śmiechawek, chęci na alkohol i fajki, raczej muzyka jej nie wciągała.
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

Hej.powiem szczerze że mnie 10.2 mg 2cb w batmanie równo robi. Wszystko wygląda jak w teledysku take on me a-ha.obejrzyj sobie co mówią na drugslab YT o dawkowaniu. 35 mg to stanowczo za dużo....
Rejestracja: 2017
  • 377 / 91 / 0

Dawki standardowe mysle w przedziale 10-50mg sie mieszcza spokojnie , wszystko zalezy co chcesz osiagnac w danym momencie - czill i kolorki a moze pelnoprawna psychodele . Kazdemu wedlug potrzeb .
Rejestracja: 2020
  • 40 / 1 / 0

No batmany spoko sa tak zjesc jednego i po godzinie drugiego i robi się całkiem miło ;) Infeted mushroom brzmiało w pytke
Rejestracja: 2020
  • 6 / / 0

Jedząc 3 batmany od pewnego znanego vendora jakiś czas temu musiałem czekać ponad 2 godziny na jakiekolwiek efekty, a nie jadłem nic przez 3-4h przed zarzuceniem. Chociaż przyznaję, że jak już doszło co do czego, to nie byłem w stanie nawet podnieść się z kanapy.
Rejestracja: 2019
  • 142 / 8 / 0

25 marca 2020Atul77 pisze:
Hej.powiem szczerze że mnie 10.2 mg 2cb w batmanie równo robi. Wszystko wygląda jak w teledysku take on me a-ha.obejrzyj sobie co mówią na drugslab YT o dawkowaniu. 35 mg to stanowczo za dużo....
No to zazdroszczę, bo optymalna dawka 2C-B to ok 20mg
Posty: 1105 Strona 107 z 111
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 1063 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość