Flunitrazolam

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 386 / 54 / 0

Ja bym raczej obstawiał kiepski towar. Miałem jeszcze po jednej tabletce flualprazolamu i klonazolamu. 0,5mg pierwszego znokautowało mnie do snu, 250ug drugiego było wyraźnie wyczuwalna. 250ug flunitra mam wątpliwości czy w ogóle działa.
  • 413 / 34 / 0

Flunitra nie ma jak dla mnie zastosowania rekreacyjnego, zupełnie jej nie czuć, ale też nie posyła spać nawet w większej dawce. Jedyne efekty które były promienne to gdy typ ode mnie z byłej pracy wziąć jedna czy dwie 0.25mg z alkoholem, I zaczął być tak kurewsko agresywny że miałem ochotę mu ukręcić kark. Gdyby jakiś random przeszedł obok niego (to była pusta okolica więc na szczęście się tak nie stało) w odległości metra, podbiegłby do niego i zaczął szarpać i lać że go niby zaczepia. Ale to już jego niedojebany charakter i osobowość, Tak tylko informuje co to potrafi zrobić.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Gdańsk: Polak podejrzany o przemyt m.in. 275 kg heroiny nie przyznaje się do winy

37-letni Marcin K., który został aresztowany w sprawie przemytu m.in. 275 kg heroiny, nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Spółka importowo-eksportowa, do której nadano kontenery z narkotykami, ma siedzibę w Gdańsku.
  • 631 / 61 / 22

26 lipca 2019Fruktoza pisze:
Jak trafna rozpiska mocy skoro mówisz że 250ug nic nie poklepie, a tyle ma właśnie jedna tabletka.
Do tej rozpiski należy dodać zero do każdej liczby, czyli nie Strong 150-300ug, a Strong 1500-3000ug. Próg zaczyna się dopiero dopiero od 300ug, czyli 0,3 mg
  • 83 / 6 / 0

Bardzo lekkie działanie, ale conieco da się odczuć. Przy fobii społecznej czuję po 0,25 mg lekkie rozluźnienie w towarzystwie, Potencjał rekreacyjny słaby.
  • 3 / / 0

Moje ulubione benzo, gdy chcę być wśród ludzi, pić alkohol i nie martwić się przypałem.

Dwie tabletki 0,25mg działają bardzo dobrze przeciwlękowo, miorelaksacyjnie, zatrzymują gonitwę myśli, lekko spowalniają człowieka. Załatwiają perfekcyjnie temat mojego lęku przed lataniem. Można łączyć z alkoholem w rozsądnych ilościach (zwykle biorę jedną tabletkę). Nie ma odcinki. To dobre benzo do zastosowań medycznych, jeżeli chodzi o rekreację to jak dla mnie wystarczające. Piszę o sortach z różowymi pillsami.
  • 68 / 9 / 0

Słabe to jest. Bralem to tylko po to zeby zaleczyc skreta po flualprze
  • 410 / 50 / 0

Bardzo fajne benzo na sen albo do zbicia nieprzyjemnego tripa na sajko. Po pół godziny od zażycia oczka się zamykają i trzeba się ewakuować w kimono na porządny 9-10 godzinny spoczynek z fajnymi rzeczywistymi snami (to jest najciekawsza cecha flunitry, bo po eti albo klonie zwykle śpię jak kamień i sen jest jakby "pusty"). Duży plus, że rano nie ma "mgiełki" i otępienia tylko można w miarę żwawo funkcjonować.

Jednocześnie zupełnie nie nadaje się do zażywania rekreacyjnego - jak chcesz poszaleć, to lepiej zamów sobie klona albo alprę. No i lepiej nie sugerować się opiniami benzowraków, którzy łykają garściami. Jesli jedna różowa tabletka nie działa, to albo masz trefny towar albo tolerkę wywaloną w kosmos.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata