<< Outdoor 2020 >> - Wątek ogólny

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

Posty: 268 Strona 16 z 27
Rejestracja: 2018
  • 617 / 71 / 0

^^ pogody nie sprawdzisz na pół roku, sprawdzalność wynosi 50%, w tamtym roku i temperatura była wysoka i z deszczem nie było tak źle(w czasie braku opadów trzeba podlewać roslinki), nie było zimy praktycznie, zobacz jaki marzec jest zmienny. Może być tak, że roslinki posadzisz, a w maju "zimna zośka"-to sa dni 12-14 maja przymrozi i po roślinkach, może być gradobicie, albo nadmiar deszczów-, ale wiesz- tego się nie przewidzi.
Jak ogarniesz dobrą miejscówkę i bedziesz się tam pokazywać raz na tydzień - to powinno być oki. Radziłbym bym Ci posadzić roślinki np na dwóch miejscówkach- gdyby tak się zdarzyło, że jedną np by Ci ktoś okradł - to będziesz mieć jeszcze drugą. Co do sytuacji z tym, że ludzie siedzą w domach, to myślę, że na plus dla rolników. Przejżyj kilka potencjalnych miejsc i dopiero zdecyduj, - weź pod uwagę - jak daleko sa zabudowania, jak daleko jest jakaś woda, weź pod uwage dojazd(będziesz tam musiał troche czasu spędzać) i wiadomo - nigdy nie rób spota na terenie lasów państwowych.
A co do pogody - trzeba być optymistą
Rejestracja: 2020
  • 229 / 20 / 0

@spider321 Czemu nie na terenie lasów państwowych? Na prywatnych terenach chyba częściej ludzie łażą.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

W Kolorado na produktach z konopi będą ostrzeżenia dla kobiet w ciąży…

Wciąż nie dowiedziono, że marihuana jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, ponieważ nie znane są jej efekty dla niemowląt, które są jeszcze w brzuchu matki.
Rejestracja: 2019
  • 21 / / 1

Ja niedaleko siebie mam las prywatny gdzie chodzą wszyscy grzybiarze z okolicy wiec myślę że to zależy tylko od położenia a nie od tego czy las jest państwowy czy prywatny.
Rejestracja: 2019
  • 42 / 2 / 0

nadalby sie florovit na caly cykl uprawy ?
Rejestracja: 2014
  • 8249 / 1092 / 0

Może być też tak, że pozostanie tylko indoor. Chile wprowadziło dziś bezwzględny zakaz wychodzenia z domu. Godzina policyjna i o 22 wyją syreny w całym Santiago (i reszcie kraju).
Robi się dramat - mam na myśli Polaków, którzy utknęli tutaj, bądź Argentynie, Boliwii, Peru, Brazylii. W polskich mediach mówią w ogóle o nich?
Rejestracja: 2018
  • 617 / 71 / 0

nic nie mówią Panie Jezu
Rejestracja: 2014
  • 8249 / 1092 / 0

Bo to dla nich niewygodna informacja. To jest przecież w dużej części ich wina, bo jeszcze 2 dni przed wprowadzeniem ograniczeń, morawiecki owym zaprzeczał.
Ciekawe, jak będzie wyglądał outdoor 2020...
Rejestracja: 2010
  • 2952 / 327 / 0

Liczę, że policja (i Ci jebani grzybiarze) mogą być na tyle zajęci kwestiami około-wirusowymi, żeby mniejszą uwagę przykładać do marihuanowych krzaków poukrywanych na nieużytkach
Rejestracja: 2014
  • 8249 / 1092 / 0

Może tak być, ale równie dobrze mogą wprowadzić całkowity zakaz poruszania się. Wtedy będzie potrzebna dyspensa od policji, a konieczność podlewania krzaków to słaby powód : D
Mam nadzieję, że szybko się to uspokoi i uda się wrócić najpóźniej na początku maja, bo inaczej sezon mam z głowy.
Rejestracja: 2011
  • 1839 / 257 / 0

Teoretycznie już teraz możesz wychodzić jedynie do sklepu, apteki, pracy lub załatwiać sprawy niecierpiące zwłoki, tak więc argument o krzakach na chwilę obecną również może nie przejść %-D
Posty: 268 Strona 16 z 27
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość