PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
85
44%
2.Kocham i nienawidzę
82
11%
3.Nie.
21

Liczba głosów: 188

• 84 / 22 / 0

@WrakCzlowieka

Też spodziewałem się czegoś poważniejszego :D Dla mnie, jak rzygałem i nie mogłem wstać z łóżka, to była przyjemna faza, a mega przedawkowanie, to było wtedy, gdy po butyr-fencie, spadłem z krzesła (chyba, tak wywnioskowałem po umiejscowieniu guza), pierdolnąłem głową w grzejnik i leżałem nieprzytomny 20 minut :D
  • 242 / 31 / 0

Miałem trochę podobną sytuacje do @Dieu, tylko w moim przypadku winowajcą była niespodziewanie duża reakcja histaminowa. Otóż przez ostatnie 2,5 miesiąca popijałem sobie beztrosko PST w różnych odstępach czasowych (od 4 do 10 dni) i pewnego razy poszło 300 kody. Reakcja histaminowa jaka wystąpiła była masakryczna, mimo że wcześniej wziąłem 10 mg desloratadyny, świąd doprowadził do bardzo głęboki zadrapań, a całe przedramiona, szyja i twarz mi spuchły, do tego stopnia, że osoby trzecie chciały dzwonić po karetkę. Wyglądałem tragicznie, a to wszystko przy rodzinie - około 1h chodzenia po domu i drapania się do krwi. W trakcie przyjąłem 25 prometazyny i 5 lewocetyryzyny. Spuchnięte nadgarstki miałem jeszcze ze 3 dni. maku płukałem max 1,25kg (rozbijać to na dwie dawki w ciągu doby), a najczęściej 0,75-1kg. Po kodę sięgnąłem, bo męczył mnie wybitnie długi i hamujący wpływ maku na perystaltykę jelit oraz zamulenie (sedacje) prowadzące do właściwie nieprzespanych nocy.
Polecam uważać przy długich przerwach od kody - są niebezpieczne %-D

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Stworzył bezdotykowe schowkomaty. Dzięki pandemii koronawirusa jego biznes przyspieszył

Waszej wyobraźni pozostawiamy, czemu zdecydowaliśmy się przedrukować ten materiał ;)
  • 1782 / 535 / 0

Ja już dawno zauważyłem że mogę lecieć w cugu na innych opio i to w sporych dawkach, a zarzucę kodę to nawet na małej dla mnie dawce, 300-450mg wyrzut histaminy jest nieproporcjonalnie duży jak na efekty rekreacyjne. Można nawet powiedzieć że jakby tolerancja na histaminę rośnie i spada osobno od tolerancji na opio.

lol

• 2723 / 270 / 0

masz racje tez tak mam.

390 za duza dawka dla osoby poczatkujacej. jak bierzesz raz na tydzien to 150-225 maks imo
a 1.5kg maku typu 37 to jednak sporo wiecej niz 390kody..
73 to co innego, ten mak w ogole nie dziala, period
  • 18 / 2 / 0

25 marca 2020Machro pisze:
Jakby ktoś próbował .73 to niech da znać.
Próbowałem, na moją obecnie umiarkowaną tolerkę – słabo. Działanie klasy +/- lub góra jeden plus.
Dziewicę może kilo lekko klepnąć, mnie co najwyżej smyrnęło, a od miesiąca walę znów sportowo. Nie częściej niż dwa razy na tydzień kilogram.
  • 35 / 10 / 0

Wrzucam małą zajaweczkę podobnie jak przed Świętami Bożego. Hellcom, hiszpański wygrzew.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

lol

• 2723 / 270 / 0

nie wygląda wcale na turboklepacza. wygląda zwyczajnie jak stare helcomy.
w jakims malym sklepiku znalazles, ze tylko dwie paki?

wydaje mi sie, ze ten helcom wydawal się ludziom taki mocny tylko dlatego, ze przyzwyczailismy się do sików
dzieki za wrzutke. szkoda, ze nie ma juz helcoma w kerfie. w sumie ciekawe czemu.
moze mieli za duzo problemow i kradziezy.
  • 35 / 10 / 0

Nie ,tylko dwie paki bo ostatni raz jadłem opio na Święta Bożego, i tyle mi wystarczy jak słaby by nie był. Zresztą za taką cenę nie oczekuję cudów.
  • 228 / 13 / 0

Bardzo dobra cena tego helcoma porownując do 6.99 za 250g kerfow albo fresco. Obstawiam że lepiej klepie niż 70% maku co teraz lata.
Btw. Fresco .32 500g i .33 500g pomieszane razem dały naprawde fajne dzialanie. Nie zwężylo zrenic ale milutko weszło w nogi i takie ciepełko na ciele delikatne.
Bardzo jestem zadowolony z profilu tej fazki.
Ofc do starszych makow to nie ma podjazdu, plyn lekko cierpki i mleczny dalbym ocene. 3/10 takie bakalike 814A oceniam jako lepsze 4/10 a w drugą strone kerfy niebieskie.37 mega sws 0.5-3/10.
Szkoda że cena bandycka. Kilogram 27zł.... A bakalike 1kg 18zl.
Najgorsze to jest to że kupiłem ostatnie 4 paki ze stokrotki, w innych tez pusto.
A bakalike klepiące wykupiłem w promieniu 80km i nie dokładają tych dobrych.
Problem z bakalike jest taki że oprócz 3 seri klepiących reszta totalnie nie działa. ( 2 serie w mojej okolicy klepią a reszta nie)
Ale nie martwie sie bo bede miał w przyszłym tygodniu helik i maki pójdą w zapomnienie ( przynajmniej na miesiąc :)

lol

• 2723 / 270 / 0

lepszego od helcoma to na pewno nie ma w sklepach. chyba ze ktos znajdzie dwie paczki jakiegos wynalazku, o ktorym nikt nic nie wie

mowisz cena bandycka, ale kerfy i tak drozsze. 7zl, ale w mniejszych 7.89/8.45/8.99. baka tak samo 17zl pol. To sa dopiero bandyckie ceny.
najnizsza teraz to 5.99, ale to tylko w dwoch kerfach taka cena jest

jak w nogach czuc to faza jest juz zwykle konkretna. zazdro

ja wyplukalem 1.5kg 37 i zero. a w ostatnim czasie je sporo plukalem i wlasnie takie 3/10 nawet pare razy poczulem. ale tym razem kwasna woda, zadnej goryczy, szkurwa

helcom piękna cena. to juz na poczatku 2017 jak kupowalismy w duzych kerfach staly po 8zl.
wrzucilbym 4 paczki takiego helcoma
tez chyba zalatwie sobie cos innego bo plukanie tych kerfow to zupelny nonsens.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata