Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 5904 Strona 374 z 591
Rejestracja: 2020
  • 6 / / 0

Klemcio97, nie kupuj w Internecie preparatów typu "GABA" i innych z niepewnych źródeł. Preparaty bez recepty reklamowane w Internecie jest to wierutne oszustwo. W składzie preparatu np. kapsułce, tabletce czy też sypkiego proszku wymieniona na etykiecie substancja składowa prawie nie istnieje lub nie istnieje wcale. Jako wypełniacz jest stosowana zwykła mąka ryżowa lub glukoza. GABA jest to kwas γ-aminomasłowego, który gdyby nawet istniał w preparacie doustnym, to nie wpłynie on na stężenie w organizmie, ponieważ kwas γ-aminomasłowego jest niszczony przez rozkład kwasem trawiennym - solnym w żołądku. Dostępne w aptece są bardzo dobre leki oddziałujące na GABA jak np. Sabril sub. czynna WIGABATRIN. Są to leki przeciwpadaczkowe, więc wypisywane tylko na receptę gdy występuje wskazanie terapeutyczne. Druga sprawa, jest to lek dość drogi. Sabril wykorzystywany jest w skojarzeniu z innymi lekami przeciwpadaczkowymi u pacjentów z napadami częściowymi opornymi na leczenie. Preparat zawiera wigabatrynę, która jest selektywnym, nieodwracalnym inhibitorem aminotransferazy GABA. Wigabatryna zwiększa w tkance mózgowej stężenie kwasu γ-aminomasłowego (GABA), jednego z głównych neurotransmiterów hamujących w mózgu.
Małe prawdopodobieństwo, że zdrowy człowiek uzyska receptę na taki lek, gdyż istnieje teraz lekowa kontrola systemem komputerowym karty chorobowej pacjenta, ale są różne sposoby na zdobycie tego leku, więc dla chcącego nic trudnego.
Rejestracja: 2020
  • 6 / / 0

"Co do argumentu o rosnącej tolerancji, to moja była psychiatra powiedziała "ja nic nie słyszałam, żeby na pregabalinę rosła tolerancja", ale po pewnym czasie sama zaproponowała, gdy skarżyłem się, że działanie słabnie."

Przyłączam się do wypowiedzi pandimen, z tego co ja też słyszałem na pregabalinę nie rośnie tolerancja. Jak wcześniej już pisałem, przyjmuję od kilku miesięcy pregabalinę Lyrica w dawce 900 mg dziennie i nie zaobserwowałem potrzeby zwiększania dawki. Samopoczucie mam bardzo dobre, wracając myślami do przeszłości czuję się teraz jak nastolatek za dawnych czasów, więc pregabalina wpływa na mnie bardzo dobrze. Być może istnieje tolerancja jeżeli chodzi o pregabalinę, ponieważ substancja nie jest zbadana tak jak większość dostępnych leków. Być może pregabalina ma też inne niestwierdzone możliwości terapeutyczne, które zostaną odkryte w przyszłości. Dość niedawno zostało udowodnione, a próba dalszego udawadniania jest związana z koronawirusem, że tramadol, popularny Tramal oprócz właściwości przeciwbólowych posiada również właściwości przeciwzapalne i podobno właściwości przeciwzapalne są wysoce skuteczne.

2021: rok ważnych zmian w międzynarodowej polityce narkotykowej

Grudzień 2021. Amerykanie i Polacy legalnie palą marihuanę. W Norwegii wymiar sprawiedliwości nie interesuje się już osobami uzależnionymi od narkotyków, bo trafiły one pod opiekę ochrony zdrowia. Z dekryminalizacji cieszą się też w stolicy Australii. Być może takie zmiany zajdą w różnych częściach świata przez kolejne dwanaście miesięcy. Kryka Polityczna i przegląd najważniejszych inicjatywy narkopolitycznych na rok 2021.

San Francisco zakazuje palenia tytoniu w mieszkaniach, ale za to zezwala na palenie marihuany

Według nowego prawa, San Francisco wprowadzi zakaz palenia tytoniu w mieszkaniach, ale pozwoli mieszkańcom palić trawkę. Rada Nadzorcza San Francisco przegłosowała ustawę we wtorek 1 grudnia i dzięki niej jest to największe miasto, w którym obowiązuje zakaz palenia tytoniu w budynkach mieszkalnych.
Rejestracja: 2017
  • 406 / 99 / 0

No całkiem spoko ta substancja ogólnie, fajnie mi było przez 10 dni wrzucać sobie przeróżne dawki. Za pierwszym razem już 150 mg dało mi zajebiście pozytywną fazę, ogólnie potencjał rekreacyjny jest duży (co widać po ilości stron wątku). Przez kolejne dni wrzucałem coraz to większe dawki - najlepiej to zapodać tak 900 mg i siedzieć jak ameba, hehe, ale mniejsze, tak od 300-450 też robią robotę i można całkiem przyjemnie poegzystować.

Tak w ogóle, czy to bodajże Ty, @LOBO87 kiedyś pisałeś, że dałeś znać swojemu magikowi, żeby Ci tego nie przepisywał, bo nadużywasz? Jedyna słuszna decyzja. Nikt kto jest ćpunem, nie powinien IMO „leczyć się” tym samemu (tzn. bez osoby wydzielającej tabsy czy jakiegoś innego „hamulca”), bo to działa za dobrze i każdy narkoman pozna co dobre i będzie dorzucał. No chyba, że to tylko ja jestem taki kompulsywny i nienażarty jeśli chodzi o bycie na bombie %-D

No a mi zostało ostatnie 750 mg z mojej pierwszej i ostatniej paki tego leku, które zaraz wrzucę na zjazd po emeczce, fecie i ogólnie zarwanej nocce. Mam duże nadzieje związane z tymi pięcioma kapsułkami, liczę na znaczące poprawienie mojego stanu. Bo skręta po PST, to znakomicie mi ta prega stłumiła, muszę przyznać. Można sobie zamiast tydzień zdychać na skręcie, to przez tydzień poćpać Egzystę, no ja wchodzę w taki układ %-D
Rejestracja: 2011
  • 1840 / 742 / 0

@WiedzaRadosna
Tak, dokładnie to ja %-D Reakcja magika, jak się panu tak pregabalina podoba, to zabieram i brech %-D
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 705 / 0

To u każdego wygląda inaczej, na mnie tak nie działała prega i z dawkami typu 600-900mg dałem sobie spokój po kilku próbach. Mi to się kojarzy z desperackim ćpaniem neuroleptyków czy tabletek ziołowych zajebanych babci. Lepiej już benzo ogarnąć. Za to w połączeniu z czymś spoko, zwłaszcza z depresantami. Medycznie też się sprawdziło, na lęki. Mniej szkodliwe i przypałowe niż benzo, chociaż też nie działa tak mocno. Mimo to warto rozważyć ten lek jako alternatywę zanim zaczniemy żreć alprę jak cukierki.
Rejestracja: 2017
  • 406 / 99 / 0

@LOBO87 Hehehe, komu się przecież pregabalinka nie podoba, zwłaszcza jeśli jest się ćpunem %-D EGZYSTA, ja pierdole. Chociaż przyznam, że jak pierwszą dawkę przyjmowałem, to przed wrzutą był lekki lęk, co mi taki psychotrop zrobi z moją świadomością, ale na szczęście natychmiast po odczuciu jego efektów działania na mnie, jakiekolwiek lęki przestały istnieć i wrzutki zaczęły lecieć jak z rękawa :tabletki:

Jeszcze dają po 56 tabsów w pace, co by się tableteczki szczęścia (kapsułki xD) za szybko nie pokończyły :korposzczur:

Mój lekarz rodzinny powiedział, że jak mi się opakowanie skończy, to mogę przyjść po następne, ale no pierdole to, uzależnię się w chuj od tego, jak wpadnie mi skądśkolwiek kolejna paczka, tak czuje mój narkomański instynkt samozachowawczy %-D

Szkoda tylko, że sniff ma mało przyjemny, a kilkukrotnie się przekonywałem aby czy na pewno (sniff addict? wiecie, jest czasem to ciśnienie, by przyjebać coś w nos xd a myślę, że wie o tym wielu użytkowników tego forum :pacman: ). W każdym razie na podstawie moich doświadczeń: nie szurajcie EGZYSTY. Chociaż czytałem też opinie, że zajebiście wchodzi wciągnięta nosem, no nie u mnie niestety.

Rekreacyjnie ten sniff to chyba największa wada pregabalina xD
Rejestracja: 2014
  • 3024 / 421 / 0

Egzysta to jeden wielki shit, jeśli chodzi o moje doświadczenia, najlepsza dla mnie firma pod względem wydajności to Mylan.

Co do działania leku, pregaba faktycznie działa od razu ale również ona też się rozkręca aby uzyskać efekt terapeutyczny nie trzeba od razu wpierdalać dawek typu 600mg, tylko systematycznie np. 150 dwa razy dziennie i za tydzień w organizmie stężenie leku będzie równe i będzie dobrze działało długofalowo, no ale jak ktoś chcę ćpać pregabe to wiadomo, że walnie 600-900mg, co jest marnowaniem leku, pieniędzy, tolerancji i w przypadku ciągów na takich dawkach - skutkuje to oczywiście skrętem.

Pregabalina działa również przeciwbólowo.
Rejestracja: 2014
  • 3463 / 436 / 0

@WiedzaRadosna

Ja biorę terapeutycznie dawki 150-0-150 mg od prawie roku, miałem jedną próbę żeby sprawdzić jak to działa wrzuciłem 450mg , i powiem tak. Są lepsze rzeczy do ćpania a jak ktoś się leczy na lęki to nie warto psuć sobie efektu terapeutycznego leku .
Rejestracja: 2019
  • 1730 / 157 / 0

Ja biorę pregabaline 150-150-300 .. jako dodatek do leków przeciwbólowych .. ale dziś wziąłem 450mg pregabaliny i po jakoś 2godz wziąłem 2 emki i było pięknie .. zasnąłem bo było tak miło i ciepło obudziłem się po około niecałych 2godz i dalej samopoczucie świetne i humor dalej dopisuje ogólnie czuje się świetnie naprawdę , z chęcią za jakiś czas powtórzę ten miks
Rejestracja: 2014
  • 2166 / 263 / 1

A właśnie zapomniałem napisać wyżej jak testowałem 300 na zero tolerancji to poza samopoczuciem i ewentualnym delikatnym odchyleniem grawitacyjnym miałem jakieś falowanie obrazu Przy zamkniętych oczach bardzo ciekawe zjawisko Nie spodziewałem się tego po tym
Posty: 5904 Strona 374 z 591
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1973 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości