Reakcja oksydacji pseudoefedryny - wątek ogólny

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 871 / 134 / 1

Jak się zaczniesz przewracać bez żadnego powodu... to zrozumiesz, jak destrukcyjna potrafi być ta reakcja w 15 minut.
  • 27 / 1 / 0

25 marca 2020mrfuter pisze:
24 marca 2020cactus1234 pisze:
Czy ktoś orientuje się jak to jest z biodostępnością octanu? Czy zapodany donosowo w postaci płynu da jakiś efekt?
Chłopie, było mielone milon razy. Kup kwas chlorowodorowy czysty na allegro. 2 dni i masz go w łapach
A może zwyczajnie nie mam kasy ani warunków? Jakbym je miał to bym nie pytał o octan XD swoją drogą robiłem chlorowodorek ale nie wyszło, a odczynikki były droższe niż sam substrat więc dałem sobie z tym spokój. A temat może i walkowany był, ale ma on 200 stron, wyszukiwarka nic nie daje, a sam nie mam czasu wszystkiego czytać.

Dlatego ponawiam pytanie : czy roztwór octanu podany donosowo będzie miał jakiś efekt?

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

USA. Policjant podłożył narkotyki aresztowanej osobie

Policja z Luizjany postanowiła bliżej przyjrzeć się sprawie nagrania, które opublikowano w sieci. Widać na nim, jak jeden z policjantów, podczas aresztowania mężczyzny, podkłada mu narkotyki.
  • 6 / / 0

Przeprowadziłem syntezę z octem na zimno, w skrócie zmieszałem tabletki acataru( zmielone na proszek) z bardzo zimną wodą i octem i kalium , wszystko zmieszałem w odpowiednich proporcjach w naczyniu które trzymałem w zamrażalniku, . Potem całość mieszałem ok 10 minut i przesączyłem otrzymany roztwór, otrzymując po długim sączeniu parę cm jasnożółtego płynu o smaku cierpkim , gorzkawym, metalicznym, nie wiem jak to określić. Mam pytanie -jaki w sumie jest smak metkatu? Wcześniej jak robiłem (tylko wszystko w temp pokojowej) to był ten smak inny, bardziej kwaśny. I czy mieszanie w temp pokojowej zimnych substratów (woda, ocet, naczynie) jest lepsze czy np lepiej nie mieszać i wszystko trzymać 1-2 godz w lodówce?
  • 136 / 25 / 0

Wcześniej był bardziej kwaśny bo pewnie dałeś więcej octu.
Najlepiej to mieszać na mieszadle przez 3 godziny w temperaturze około 0 stopni
  • 532 / 29 / 2

Robiłem identyko jak aquilla, teraz do 1:07 siedzi sobie w lodóweczce i pytanko. Roztwór sczerniał. Taki powinien być?
  • 871 / 134 / 1

ja pierdolę, serio?
  • 532 / 29 / 2

Duszku, zamiast jeńczeć to powiedz jak powinno się zrobić, bo ilość manganu wsypałem prawidłową (sypki, ale pod kontrolą wagi jubilerskiej za 500zł + to zwyczajnie pojemniczek na 50mg), być może coś z kolejnością spieprzyłem. Ale po filtracji wyglądał jak metkat, pachniał jak metkat i działał jak metkat.
Jak mnie wkurwiają takie typy co są biernoagresywne zamiast zapobiec jakiejś tragediii nie napiszą jakiegoś posta nawet na dwa słowa, żeby typowo "poczekał sekundke" A potem - ćpał, bo nie umiał ćpać. Analogicznie ludzie umierają, bo nie umieją żyć.
  • 359 / 26 / 0

Temperatura obu r-ru musi być taka sama, podstawa podstaw, chemia jest jak gotowanie, dużo tu analogii, bo w sumie gotowanie to de'facto chemia. Miałeś czarny roztwór, dodałeś wtedy kilka kropel kwasu cytrynowego i odstawiłeś do lodówki? Nie? Masz odpowiedz. A jak nie te dwa, to nwm. Może w wodzie były jakieś minerały, które zaczeły reagować, albo alkoholem wyestraktowałeś p-efedryne i wlałeś od razu do roztworu-wtedy nadmagnian mógł przereagować z etanole i wytworzyć inne alkohole.
  • 1077 / 243 / 0

200mg kalium na 720mg p-efki to będzie za mało, cnie?
  • 473 / 65 / 0

200 to za mało, ktoś wyliczał że potrzeba co najmniej 250 mg.
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata