Kwas walproinowy/Walproinian sodu - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 64 / 7 / 0

Po 6 miesiącach brania kwacha wrócisz do siebie, uboki zazwyczaj mijają ;)
  • 281 / 29 / 0

Chyba spróbuję i nie odstawię jednak tego leku. Chociaż od killu dni mam dodatkowo potworne bóle glowy (ból głowy rzadko mi się zdarza, a juz taki, który mija dopiero prawie wszystkich saszetkach ketonalu, a wcześniej godzinami dosłownie wykręca - wcale). Jakoś zbiegło się to w czasie z kwachem..

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Zatrzymano podejrzanych o handel dopalaczami. Sklepy nazywali "bunkrami"

Prokuratura Regionalna w Białymstoku prowadzi postępowanie w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która w latach 2016-2018 zajmowała się wprowadzaniem dopalaczy do obrotu. Na polecenie prokuratora zatrzymano 5 osób, które usłyszały zarzuty obrotu substancjami szkodliwymi dla zdrowia - poinformowała Polsat News Prokuratura Krajowa.
  • 815 / 47 / 0

A tycie po depakine to normalka na detoxie jeden gość był tak wychudzony ze nutri drinki do każdego posiłku od szpitala plus depakine %-D sam doświadczyłem jakiś 8 kg w 2 miesiące jak "leczono" mi chad lekami pierwszego rzutu (depakine i promazyna)
  • 64 / 7 / 0

Mogę jedynie potwierdzić dzialanie kwacha na plus, choć na poczatku bywa różnie. Nie namawiam, nie zabraniam
  • 281 / 29 / 0

Kurwa, mam dylemat. Wczoraj już olałam wieczorną dawkę i dziś rano też nie wzięłam. Wrócę do lamotryginy i zmienię lekarza. Poza tym wolę być krótko szczęśliwa na benzo, niż długo nieszczęśliwa, gruba i łysa %-D

Nie no, ja wiem, benzo to nie żarciki.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata