Knajpa pod przychodnią

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

Posty: 3122 Strona 313 z 313
Rejestracja: 2019
  • 148 / 34 / 0

Nie wiem czy jest to dobry temat do takiego pytania ale spróbuję: jeżeli (nazwijmy go) X weźmie celowo dużą dawkę leków np. nasennych (celowy samobój) ale jakiś znajomy czy ktokolwiek zadzwoni po karetkę i zabiorą go na płukanie żołądka to po jakim czasie nasz X jest w stanie opuścić szpital biorąc pod uwagę, że nie miał żadnych większych komplikacji zdrowotnych? Tego samego dnia może wyjść? I czy kontakt z policją jest obowiązkowy w takim wypadku?
Rejestracja: 2018
  • 383 / 42 / 0

To zależy. Najpierw pewnie poleży kilka dni aż zrobią badania i go ustabilizują a potem co najmniej 2 tyg. na oddziale psychiatrycznym z powodu próby samobójczej. Policja nie będzie wzywana jeśli to były załatwione legalnie leki i nie będzie stawiał oporu.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Stał na klatce schodowej w bieliźnie i z woreczkiem marihuany

Policjanci zatrzymali mężczyznę w czasie kontroli klatki schodowej - ubrany był tylko w bieliznę, trzymał wagę elektroniczną i woreczek z narkotykami.
Posty: 3122 Strona 313 z 313
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość