Ephedra sinica - wątek ogólny

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 23 / 1 / 0

Ja sieję w takich małych doniczkach po 1 nasionku na doniczkę jak podrosną trochę to przesadzę do czegoś większego zobaczę odrazu w jakiej ziemi najlepiej rośnie pózniej bd testował nawozy i biostymulatory
  • 23 / 1 / 0

Wysiałem dziś kolejne 15 nasion tak samo jak ostatnio moczyłem w wodzie 12h i wysiałem po 5 do 3 różnych klas ziemi tym razem nasiona nie są przykryte ziemią tylko delikatnie przyciśnięte palcem.
Tym razem nie używam przegotowanej wody z kranu tylko najtańszą pitną ze sklepu
Za dwa tyg powinny skiełkować dam czy się udało

Wzory stosowania syntetycznych katynonów a objawy depresyjne i parafunkcyjne zachowania ustne

Ciekawy artykuł, z tych zaawansowanych. W bonusie badania na użytkownikach naszego forum.

Kierował gangiem szmuglującym haszysz przez Polskę, wpadł w Barcelonie

Poszukiwany od trzech lat boss narkogangu, przemycającego haszysz z Hiszpanii do Rosji, został zatrzymany na lotnisku w Barcelonie. Serhij G. został już przekazany polskim śledczym. W podkarpackich „pezetach” usłyszał zarzuty między innymi kierowania zorganizowania grupą przestępczą, dokonującą przemytów znacznych ilości narkotyków.
  • 176 / 16 / 0

@Ilmostro okej, to daj znać jak tam sytuacja. ja będę sadził w takich skrzynkach balkonowych 60cm, powbijam tam jakieś paliki czy coś żeby sobie dobrze rosło i jeśli wszystko będzie git to wtedy ew. pomyślę o przesadzeniu. A gdzie trzymasz te doniczki, na parapecie?
  • 23 / 1 / 0

Ostatnio miałem je na komodzie tak że nie miały dostępu do słońca teraz są na biurku przy oknie tak że mają dostęp do słońca przez chwilę.
Paliki są konieczne? myślę ze bd się krzewić jak trawa to paliki tam nic nie pomogą
  • 176 / 16 / 0

Nie mam pojęcia szczerze mówiąc, ale ja je dodam żeby w razie czego nie rozrosło się na boki, względy czysto praktyczne, raczej niekonieczne. Ja je dam na parapet gdzie jest ok. 7h dostępu do słońca
  • 23 / 1 / 0

To bd musiał pilnować żeby gleba była na słońcu bd się szybko przesuszać.
A co myślisz żeby dać folię na doniczkę?
  • 176 / 16 / 0

@Ilmostro Nie rozważałem nawet takiej opcji, ja raczej nie będę dawał, myślę że bez na pewno będzie git. Będę pilnował
  • 2031 / 1171 / 34

17 lipca 2018NegatywneWibracje pisze:
Zależy, kto czego szuka. Rekreacyjnie wartość efki jest b. niska, ale jako funkcjonalny stim + do redukcji dla ćwiczących jest świetna. Ale tutaj chodzi głównie o etnobotaniczną zajawkę. Potencjał efedryny jako bazy do dalszych "badań" to sprawa niewymagająca nawet uświadamiania. ;-) Gorzej z otrzymaniem czystej substancji w tym celu- to już raczej robota dla zawodowca.

Dla mnie szeroko dostępna efka byłaby boskim zmiłowaniem- doraźny komponent NRI do SSRI. Fenidatów muszę unikać, bo mają za duży potencjał rekreacyjny.
Ja naturalną efedryna z nalewka z dziurawca uderzyłam to powiem tobie już było solidnie trochę więcej tego NRI do SNDRI, tylko wiadomo dziurawiec to silne ziele.
A naturalnie występująca efedryna jest zawsze z PEA, pseudoefedryna, lub podobnymi substancjami.
Oczywiście w ephedra sinica jest tego najwięcej.
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata