Psychiatrzy - opinie, rekomendacje

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1734 / 85 / 18

Kolejna prośba tym razem już ode mnie i dotycząca tylko mnie:
Szukam w miarę dobrego psychiatry znającego się na uzależnieniach , szczęgólnie opiatowych , który pomógłby mi przy odstawieniu opio(głównie morfina IV) kogoś z kim mógłbym się skonsultować i wypisałby mi potrzebne leki, słuchając moich sugestii. Wizyta prywatna, cenowo szukam w okolicach 50-100złotych, max 150zł. Miasto: Kraków. Ktoś kogoś poleca. Może być PW jeśli nie chcecie pisać publicznie. Nie chodzi mi o wysępienie leków na sprzedaż! Chcę po prostu kogoś kto swoją wiedzą wspomoże mnie w rzucaniu i wypisze odpowiednie leki które też i w tym pomogą
  • 77 / 7 / 0

Witam.Czy znajdzie się ktoś że Szczecina kto da namiary na prywatnego magika który bezproblemowo pisze recki na benzo?Jak coś to priv.

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

Śmiertelnie niebezpieczne dopalacze na Ursynowie. Policja zatrzymała sprzedawcę "Henia"

Ursynowscy kryminalni zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości syntetycznego narkotyku będącego "odpowiednikiem kokainy".
  • 739 / 54 / 0

@Viber78

Siema rowniez jestem ze Szczecina .. :) wiec jak chcesz to napisz priv.

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
  • 491 / 78 / 0

Wejdźcie sobie na znany lekarz i tam macie opinie ceny itd. Tak poza tym cudów się nie spodziewajcie. Wszyscy wypisują neuroleptyki, stabilizatoy nastroju i SSRI.

Jaki wy macie problem który wypisuje benzo. Idziesz do magika, mówisz że jesteś uzależniony itd. Wypisuję-placisz, a jak nie to wychodzisz i niech się buja. Nie spotkałem takiego żeby benzo nie wypisał któryś.
  • 1 / / 0

Uwaga szukam psychiatry który wypisze mi clona, nie chce kupować od kogoś nielegalnie a wiem ze to jedyny lek który da mi uspokojenie przy atakach histerii, brałam inne benzo i mi nie odpowiadają WARSZAWA proszę o pomoc priv
  • 1 / / 0

Szukam kogoś pewnego w trójmieście, mam problemy z uzyskaniem e-recepty z (nie)mojej przychodni. A w obecnych czasach każdy grosz się liczy, gadka nie wiadomo czy się uda jak zawsze, a nie chcę wyjść z recką na hydro i zapłacić za wizytę 150 złociszy... priv: kitowska@hyperreal.email
  • 106 / 3 / 0

Jest ktoś w stanie polecić psychiatrę "od trudnych przypadków" na Śląsku?
Próbowałem już kilkunastu leków, dalej nie jest dobrze.
Bujam się po kolejnym, chciałbym żeby ktoś kompleksowo podszedł do sprawy, bo wydaje mi się że ciężko trafić na lekarza, który nade wszystko prowadzi dobry wywiad, którego moim zdaniem nie da się zrobić w 15 minut.

dendryczny@hyperreal.email
  • 1903 / 322 / 2

Cześć,

Poszukuję Pana / Pani Doktor z Poznania, który jest w stanie wypisać mocne opioidy na rpw. Oczywiście pacjent ma odpowiednią podkładkę i naprawdę cierpi z bólu. Nie ma po prostu czasu żeby biegać do kogoś, kto na ból uniemożliwiający spanie i powodujący wycie przepisze tramal.

Zapraszam na priv, możecie pisać privnotki bądź normalne wiadomości, mi to obojętne. Dziękuję z góry. GL
  • 431 / 26 / 0

Jeżeli masz papiery to każdy lekarz rodziny wypisze oxy przynajmniej z morfina moze byc trudniej ale jeśli miales pisaną wcześniej to też nie widzę problemu
  • 31 / 3 / 0

Poleci ktos psych. z Krakowa ?
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata