Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
157
16%
2.raz w tygodniu.
65
19%
3.Jaram i miksuję
77
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
22
11%
5.raz w miesiącu.
43
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
43

Liczba głosów: 407

• 37 / 2 / 0

@jezus_chrystus wracasz czy zostajesz?
  • 979 / 189 / 5

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Oskarżeni za przemyt 95 kg marihuany w ładunku mandarynek

Podlaskie „pezety” Prokuratury Krajowej oskarżyły trzech mężczyzn o przestępstwa narkotykowe, w tym współudział w próbie przemytu do Polski z Hiszpanii ponad 95 kg marihuany. Towar o wartości ponad 3,8 mln zł ukryty był w ładunku mandarynek.
  • 1769 / 699 / 0

Jak się jarało od rana, do nocy to nawet nie chciało się jeść %-D
  • 320 / 65 / 0

bo sposób jest taki żeby jarać po jedzeniu
  • 146 / 21 / 0

@Termos789 Żelazna zasada każdego funkcjonujęcego marihuanisty, sprawdziłem i polecam każdemu co baka od świtu do zmierzchu.
  • 979 / 189 / 5

Nie no ja jak po jedzeniu zajaram to za chwilę wpierdalam znowu aż mnie brzuch boli i się rzygać chce :korposzczur: Ostatnio jak jarałem to tak robiłem: :skret: , zwałeczka, :skret: , zwałeczka itd. do wieczora %-D
Poremontowane więc jedzonko [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 387 / 93 / 0

Najlepiej miec naszykowane racje zywnosciowe na gastro po :liść:
Na ta okazje zawsze mam pizze w zamrazarniku . Umiarkowanie w jedzeniu to jeden z trudniejszych elementow sztuki jarania %-D
  • 40 / 1 / 0

Czasem cały dzien daje rade nie jeść jak jaram ale jak juz mnie gastro na wieczor przyciśne to lodówka woła o pomste hehe
  • 8542 / 1150 / 0

@Mark113811 - zostaję na czas bliżej nieokreślony. Aktualnie nie ma opcji wydostania się z Santiago - właściwie z budynku nawet, bo portierzy nikogo nie wpuszczą. Potrzebna jest dyspensa od policji. Wiza turystyczna kończy mi się za 2 miesiące - do tego czasu albo sytuacja się unormuje, albo będę wnioskował o stały pobyt. Jeśli ktoś z najbliższej rodziny ma obywatelstwo, to sprawa jest już prostsza.

Kończy mi się powoli palenie - ciekawe, jak teraz dilerzy będą operować... : ) Chyba spożycie spadnie o 90%, ale póki co w cholerę ludzi w bloku pali tak od 16 - cały czas przez okno opary się do mnie wbijają.
  • 902 / 75 / 0

@Jezus Chytrus
Moze Darkmarkety w Chile o wysyłka pocztą :D
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1110 uczestników Wejdź na czata