Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
154
15%
2.raz w tygodniu.
61
19%
3.Jaram i miksuję
75
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
22
11%
5.raz w miesiącu.
42
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
42

Liczba głosów: 396

• 37 / 2 / 0

@jezus_chrystus wracasz czy zostajesz?
  • 949 / 185 / 5

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Narkotykowa Narnia. Szafa prowadziła na plantację marihuany

41-letnia Anna T. i jej 23-letni syn Adrian zostali oskarżeni przez toruńską prokuraturę o prowadzenie plantacji konopi indyjskich w dawnej stadninie koni. Do dwóch pomieszczeń, w których produkowano marihuanę, wchodziło się przez szafy. Zdaniem śledczych matka z synem wyhodowali w sumie ponad 1,4 tys. roślin.
  • 1766 / 697 / 0

Jak się jarało od rana, do nocy to nawet nie chciało się jeść %-D
  • 306 / 64 / 0

bo sposób jest taki żeby jarać po jedzeniu
  • 146 / 21 / 0

@Termos789 Żelazna zasada każdego funkcjonujęcego marihuanisty, sprawdziłem i polecam każdemu co baka od świtu do zmierzchu.
  • 949 / 185 / 5

Nie no ja jak po jedzeniu zajaram to za chwilę wpierdalam znowu aż mnie brzuch boli i się rzygać chce :korposzczur: Ostatnio jak jarałem to tak robiłem: :skret: , zwałeczka, :skret: , zwałeczka itd. do wieczora %-D
Poremontowane więc jedzonko [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 377 / 91 / 0

Najlepiej miec naszykowane racje zywnosciowe na gastro po :liść:
Na ta okazje zawsze mam pizze w zamrazarniku . Umiarkowanie w jedzeniu to jeden z trudniejszych elementow sztuki jarania %-D
  • 40 / 1 / 0

Czasem cały dzien daje rade nie jeść jak jaram ale jak juz mnie gastro na wieczor przyciśne to lodówka woła o pomste hehe
  • 8490 / 1137 / 0

@Mark113811 - zostaję na czas bliżej nieokreślony. Aktualnie nie ma opcji wydostania się z Santiago - właściwie z budynku nawet, bo portierzy nikogo nie wpuszczą. Potrzebna jest dyspensa od policji. Wiza turystyczna kończy mi się za 2 miesiące - do tego czasu albo sytuacja się unormuje, albo będę wnioskował o stały pobyt. Jeśli ktoś z najbliższej rodziny ma obywatelstwo, to sprawa jest już prostsza.

Kończy mi się powoli palenie - ciekawe, jak teraz dilerzy będą operować... : ) Chyba spożycie spadnie o 90%, ale póki co w cholerę ludzi w bloku pali tak od 16 - cały czas przez okno opary się do mnie wbijają.
  • 836 / 71 / 0

@Jezus Chytrus
Moze Darkmarkety w Chile o wysyłka pocztą :D
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata