Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik zbanowany
  • 395 / 82 / 0

ok,pytalem bo myslalem ze tych lekow sie nie laczy,ale lekarz wie co robi.
  • 115 / 6 / 0

Ale naprawdę, głody na narkotyki jak ręką odjął. Polecam ten lek każdemu kto chce się leczyć

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Uzbrojone grupy przestępcze wprowadziły do obrotu ponad 80 kilogramów narkotyków

Lubelski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Lublinie skierował do Sądu Okręgowego w Radomiu akt oskarżenia przeciwko 21 osobom wchodzącym w skład dwóch zorganizowanych grup przestępczych, w tym jednej o charakterze zbrojnym, z
Użytkownik zbanowany
  • 395 / 82 / 0

Na ten lek trzeba jednak uważać bo sam ma spory potencjał uzalezniajacy
  • 652 / 116 / 0

@Opiotrek na jakiej dawce lecisz? Bóle głowy i kac minął?
  • 402 / 54 / 0

co tu taka cisza, równo z epidemią nagle temat padł.

350mg poprawione 100mg donosowo, a dawno nie wychodziłem ponad 50mg. fajnie jest, czuję jakbym nie miał mięśni xD

oczywiście nie polecam, bo można sobie zrobić krzywdę ;)
  • 2128 / 576 / 0

dawka przeogromna, prawie pół grama to jest. ja po takiej ilości bym zaliczył zgona i to dosłownego. takie ilości to już konkretne uzależnienie, na takich dawkach skutki uboczne przeważają pozytywy i nie ma sensu dalej ciągnąć moim zdaniem takiego czegoś. w moim przypadku najwięcej było chyba 125 mg na raz i uboki wyraźnie odczuwalne, pijacki amok. dłuższe ciągi na takich dawkach męczą i nie sprawiają frajdy.

przez tą całą sytuację mam warunki, aby to odstawić, bo wpadłem w ciąg i znowu gniecie bez tabletek. tym razem poszło w miarę gładko, z dawki 75-100 mg, obcinałem po 12.5 mg co każdy dzień i było do przeżycia, obeszło się bez innych leków. doszedłem do 25 mg i kilka dni na tej dawce posiedziałem. teraz jestem na 12.5 mg, ale niestety tu jest największy problem, głównie ze snem. czekam aż się to ustabilizuje i ucinam do zera. fatalnie się dzielą te tabletki i nierówne wychodzą połowy, a niestety nie mam tych mniejszych z podziałką.

faktycznie wątek trochę przymarł, ja powoli staram się ograniczyć baklo i brać tego jak najmniej. wpadła mi teraz e-recepta na trzy paczki, więc krzyżuje to trochę ten plan, bo zawsze jak mam tego w opór, to biorę byle być na fali.

teraz przerzuciłem się na Tramal i dzięki temu zapominam o baclofenie. tak bym te ostatnie chwile podsumował jeśli chodzi o baclo.
  • 507 / 83 / 0

@farawayfromheaven o stary, kozak jesteś. Ja to najwięcej 350mg i to na dużej tolerce. To mnie wtedy zabrało strasznie. Często jedziesz na takich dawkach?
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Dobra rzecz jak ktoś może mieć testy a chce się zwarzywic będąc na substytycji wypijalem 70 mg metadonu po wyjściu 4x25mg baclofenu 1x 25mg dipherganu i 2-3 piwa i jak dojezdzalem do domu to już sedacja była w huj mocna %-D
  • 507 / 83 / 0

@up i to potwierdza że baclo nadaje się do miksów z wieloma substancjami. Od zamulaczy po spidy %-D
  • 944 / 82 / 3

Dlatego baclofen to szit na maxa totalne gówno
BO JEST ZAJEBISTY
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata