GBL + Baklofen

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 15 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2015
  • 73 / 6 / 0

zaciekawiliście mnie. na metadonie zażywszy baclo [100 mg] z alkoholem mało nie zeszłam z tego świata ( co prawda byłam na 5-tym dniu głodówki ale to już inna sprawa). teraz mam od przyjaciela sampla GBL i bardzo spodobało mi się jego działanie w miksie z majką i benzo, które biorę na co dzień. korci mnie spróbowanie go z mniejszą il. baklo ale boję się, że to może mieć złe skutki, hmmm.
Rejestracja: 2007
  • 1428 / 67 / 0

Dawno temu juz pisalem, że GBL z baklo się nie miksuje dobrze.

Teraz dopiszę, ze kiedys miałem taką akcję, że pewnego dnia poleciałem z baklofenem chyba 125mg i spotkałem znajomego, ktory zaproponowal czyszczenie. No to chyc 2ml czy tam troche wiecej i tylko mnie nieprzyjemnie zmuliło i na rzygi zebrało.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Arizona: nie dla podpisów cyfrowych pod reformą marihuany

Pomimo globalnej pandemii COVID-19, urzędnicy z Arizony przyjmą wyłącznie osobiste podpisy pod petycjami, dotyczącymi projektu legalizacji marihuany.
Rejestracja: 2016
  • 443 / 114 / 0

Dla mnie taki miks to rozwalanie sobie receptorów GABA-B. To samo z tym samym. To tak samo jak z mieszaniem np. benzo z zolpi. Różnica jest taka, że baklofen działa antagonistycznie na TAAR1 oraz słabo na VDCC jak gabapentynoidy, no i nie działa na receptor GHB, który powoduje wyrzut dopaminy, a baklofen i fenibut działanie dopaminergiczne uzyskują przez antagonizm i agonizm wewnętrzny TAAR1.
Rejestracja: 2019
  • 2 / 1 / 0

Panowie albo GBL albo baklo, obie substancje to agonisci GABA-b po jednorazowym użyciu nic się nie stanie, ale łatwo jest wpaść w ciąg, a jak wpadniecie w długi ciąg 24/7 to zjaracie sobie receptory i przy odstawce będziecie się czuć tragicznie przez parenaście dni, tyczy się to tak samo osobnego stosowania tych substancji w ciągach, chociaż po odstawieniu baklo większej zmiany w postrzeganiu świata nie zauważyłem poza jednodniową bezsensownością świata, a GBL... cóż, jak już obudzisz się po 2,3,4 (i więcej) tygodniach ciągu ze świata szczęścia i senności to weź pod uwagę zostawienie sobie odpowiedniej ilości substancji na zejście z dawki i o odpowiednia suplementacje przez pierwsze dni ;)
Nie pijcie giebla z rana i w ciągach na sen, bo się nie pozbieracie.
Rejestracja: 2017
  • 2105 / 566 / 0

w moim odczuciu kiepskie połączenie. z tymi środkami mam spore doświadczenie i trochę tego przerobiłem, ale w tym wypadku sprawdza się zasada - albo jedno, albo drugie. razem bez sensu, baclo potęguje jedynie zamułę w takim miksie i nie wnosi niczego ciekawego. dobry do wychodzenia z G i jako jego substytut, ale nie do wzmacniania.
Posty: 15 Strona 2 z 2
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1219 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości