Metamfetamina - Seks

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 3 / / 0

02 marca 2020methuser pisze:
Dlatego zawsze w moim przypadku po strzale leżę i jestem obsługiwany. Najlepiej jak ta osoba róznież jest porobiona bp ma wtedy więcej energii do seksu oralnego. Straszny egoista ze mnie wychodzi na haju, dobrze, że są ludzie którzy chętniej są pasywni na chemsexie.
Ja mam podobnie, seks oralny to jedyna forma po aplikacji, w jakiej daję radę haha... :świnia:
  • 59 / / 0

A jak wygląda u Was sprawa dominacji? Czy np jako osoby pasywne po meth macie ochotę trochę podominować lub odwrotnie? Zmienia się nastawienie, inny rodzaj pieszczot daje frajdę..? I jak z odczuciami fizycznymi(konkretnie)? Przyjemności jest więcej czy po prostu satysfakcja z samego zwierzęcego rżnięcia?

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

"Odkażanie" koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

„Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia…
  • 43 / / 0

Bije na baniak i różne fantazje się wprowadza czego na trzeźwo by się nie zrobiło i jest przyjemnie na poziomie psychicznym bardziej bynajmniej u mnie.
  • 339 / 4 / 0

meta czy mef na sex lepsze . dodam ze mety prógbgowałem tylko raz . bedzie łączone z GBL
  • 1 / / 0

Dla mnie to był pierwszy raz na amf , dodam że w tych sprawach jestem dosyć nieśmiała ale po tym wystarczyło że kolega pocałował mnie na imprezie a ja mu dałam się wyruchać analnie w kiblu a mało tego obciagnelam mu po wszystkim z połykiem ... Na drugi dzień moralniak ale z drugiej strony spróbowałabym jeszcze raz
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 1061 uczestników Wejdź na czata