Alfa-aminoketony (beta-ketony) - Zestawienie, Wątek ogólny

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-arylopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1008 / 167 / 3

08 listopada 2018xyz987 pisze:
Co stosować na libio teraz podobnego w działaniu do 3cmc? Jest jakiś legalny odpowiednik?
"odpowiednik" 3cmc? serio?

- wszystko co dobre - jest nielegalne w tym kraju

albo wyjeżdżasz gdzieś, gdzie coś czego szukasz jest legalne
albo siĘ wkurwiasz, i kupujesz syf - po którym potem leżysz w szpitalu - a może nawet potem lądujesz za kratami bo dopalacze to bo dopalacze tamto
...albo uczysz się chemi i sam tworzysz super legitne sorty?
albo - kupujesz nielegalne rzeczy - i liczysz na to, że będzie SI

opcji jest kilka - ale taka moja rada - nie szukaj odpowiednika 3cmc - nie warto
  • 2 / / 0

Dzisiaj kupiłem 0.5 NEPa i 0.5 NEHa

czytałem na psychonaut o jednej i drugiej substancji, ale proszę osoby które próbowały i tego i tego o wypowiedzenie się. I wskazanie różnic.
z góry dzięki ;))

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Podczas pandemii Portugalczycy więcej spali, ale rzadziej sięgali po... narkotyki

W okresie epidemii koronawirusa mieszkańcy Lizbony spali dłużej niż przed nasileniem się przypadków Covid-19, a także rzadziej sięgali po narkotyki - wynika z opracowanego w kwietniu i maju, podczas obowiązywania przymusowej izolacji, studium zachowań mieszkańców Lizbony.
  • 1282 / 115 / 0

Czy myjka acetonowa w przypadku ketonów w celu oczyszczenia również zdaje egzamin?

Jest jakaś różnica w oczyszczaniu tematu w prochu a w krysztale?
  • 3038 / 109 / 0

Zdaje egzamin
Musisz pokruszyć kryształ na jebany pył
  • 1282 / 115 / 0

@Limitbreaker

Z ciekawości, jakie produkty oczyszczałeś i jakie zauważyłeś różnice w działaniu? Dużo materiału stracone?
  • 115 / 6 / 0

Jeśli jeblem mikroskopijna kreseczkę bliżej nieokreślonego kryształu, w zasadzie to z dwóch pustych worków mini wydobyłem ten pył co się osadza na ściankach. Wyszło może z 5 mg może mniej. Rzecz miała miejsce w sobotę popoludniu, test ma być we wtorek pod wieczor. Wyjdzie na testach kat mep ? Nawet nic nie poczułem
  • 115 / 6 / 0

Uwaga po takiej mikro dawce multi test drugi pokazał cieniutką kreseczkę że jest w moczu, jednak dla nich to negatywny. Więc przestrzegam. Ja już nie biorę tego ;(
  • 2028 / 325 / 9

Tak pomyślałem czy nie powinno się wprowadzić podziału na:

- metkat otrzymany z pseudoefedryny nazywany pseudometkatynon, pseudoefedron,
- metkat otrzymany z efedryny - metkatynon, efedron.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 1244 uczestników Wejdź na czata