3-MEC

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

Posty: 128 Strona 13 z 13
Rejestracja: 2009
  • 543 / 35 / 0

16 lutego 2018Hejtojawitaj pisze:
Po podaniu i. V - 250 mg dusi, proponuję uważać.
Podajesz dawkę dla king konga i sie dziwisz ze dusi.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 137 / 0

Mnie dusiło jak wciągnąłem tego prawie 0,5 g, bo w normalnych dawkach nie działało na mnie ani trochę.

Jak zajebałem więcej to oczywiście podziałało, bardzo negatywnie. Ta substancja imo nie ma nic wspólnego z ketonową euforią. Po prostu puste jebnięcie i same uboki.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Sprzedawali dopalacze, które zabiły co najmniej dziewięć osób

12 osób zostało oskarżonych o handel dopalaczami, po zażyciu których w Łodzi i Bełchatowie zmarło w 2018 r. dziewięć osób. Z ustaleń śledczych z łódzkich „pezetów” Prokuratury Krajowej wynika, że ofiary zabił fentanyl znajdujący się w środkach sprzedawanych jako „Alfa” i „Gałgan”.
Rejestracja: 2014
  • 376 / 27 / 0

Jadłem to raz w ilości ok 250mg w bombce i nie mogę powiedzieć że nie działało. Nawet było to milsze niż 3-CMC bo nie spidowało tak. W intensywności serotoninowej euforii takie słabsze cmc. Innym zerotolerkowcom także pasowała ta ilość.
Rejestracja: 2016
  • 31 / 3 / 0

16 lutego 2018Limitbreaker pisze:
Był to 3 wjazd którego się przestraszyłem.
Nie ma się czego dziwić, bo 3-MEC jest chujowy. Było nawet pisane w tym wątku o i.v. ;)
Rejestracja: 2017
  • 452 / 32 / 0

Jak dobierze się odpowiednie proporcje dla siebie, to oralnie działa nawet nawet. Miałam tylko 1 sort 3-mec, który działał tak dobrze i długo (3h), jakbym sobie tego życzyła. Sniff porażka - no może powyżej 200mg coś tam robi, ale nie wiem.

Generalnie substancja zła nie jest, faza swoista, nie podobna do innych ketonów, może ewentualnie przy ładowaniu zajeżdża metafedronowym pierwiastkiem, ale złudzenie to szybko znika z głowy Dyzia Marzyciela. Czuć raczej tylko sero i coś jeszcze, 3-mec spowodowało u mnie też lekkie otępienie już przy pierwszej dawce. Tak jakbym znajdowała się w mydlanej bańce albo w szklanej kuli. Otumanienie podobne do upojenia alkoholowego.

Miałam jeszcze ten związek z dwóch innych źródeł i to były totalne lipy. Także tylko raz trafiłam na takie dobre pizganie. Nie jest to jakaś super substancja, no ale porobiła nawet nieźle - myślałam wtedy, że będzie słabiej :)
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 23 / / 0

Kiedyś miałem kosmiczny sort i przeżyłem najlepszą faze w życiu.
Było 300mg naraz w bombce. Leżakowanie w łózku przez godzine. Ale to były początki przygody z rc :)
Pamiętam że do sniffowania w ogóle się nie nadawał, poparzylo nos i gardło %-D i zero działania
Rejestracja: 2008
  • 396 / 33 / 0

500mg w b00mbce i nie wiem co się odjebało Nie wiem czy to sen czy moje myśli. Z przerażeniem rano podleciałem na kompa sprawdzać FB, ins, TW telefon czy to był tylko sen co ja odjebałem. Bogu dzięki, mogłem sobie przekreślić życie . Jakie realne sny. JP nigdy więcej takich dawek i od razu 300mg 3CMC. b00mba, widziałem całe osiedle jak się pali, pojebane.
Rejestracja: 2018
  • 225 / 24 / 0

Jak to 3mec od atoma?
Posty: 128 Strona 13 z 13
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości