Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 1 / / 0
Ty masz dobrze z głową? Bez urazy, oczywiście to był taki żart, ale ziomek ta faza to by była kozacka w ch.... Tym bardziej, że grałem w SCP-087B i to 3 razy... Mistrzostwo Świata ziomek! Na pewno wypróbuję! <3
  • 572 / 173 / 0
Byłem ostatnio w opuszczonym poniemieckim szpitalu w środku nocy. Teren ogromny i zarośnięty drzewami, a do tego ogrodzony betonowym płotem przez który łatwiej wejść do środka niż wyjść (drut kolczasty do wewnątrz). Obejrzeliśmy praktycznie tylko jeden budynek (kilku piętrowy z korytarzami identycznymi do siebie tak że można się zgubić, oraz tak długimi że oczojebną latarką nie dało się oświetlić ich na nawet 1/3 długości) do którego do tego dało się wejść tylko przez piwnicę. Jak już szliśmy na miejsce przez lasek to było ciekawie bo mam hppd więc już się nawet nie patrzyłem na nic poza ścieżką żeby sobie schiz nie nakręcać. Prawdę mówiąc to nie było bardzo strasznie, bo byliśmy w kilka osób i najgorsze co mogliśmy tam zastać to (o ironio) jakiś koczujący ćpun ze scyzorykiem.
Tak więc jak ktoś chce mieć naprawdę hardkorową jazdę to polecam się wybrać samemu w takie miejsce na benzie (wystarczy minimalna dawka i nie trzeba żadnej muzyki ani zaprawiania się wcześniej grami), bo takie miejsca nadają się żeby je żywcem przekopiować jako mapę do któregoś z tych horrorów. Zawał albo ptsd gwarantowane. Dorzucił bym zdjęcie z piwnicy ale coś edytor nie pozwala.
____________________________________________________________________________________________________________________Ḑ̵̢̨̨̧̧̡̛̛̯̤̪̫̣̺̘̲̤̺͇͖͉̪̟̻̥̗͕̯̗͇̞͙̭͈̺̯̺̝͓͚͎̻̦̭̮͎͚̪̺̟͖̼̙̥̤̳͙͖̥̱͙̲̹̘͍̺͎̜̜͈̥̩͕̺̬̺͍̲̥̙̱͇͇̱̦̤̠̼̰͋̽̈̇̈̓̒̂̑̍͋̓̐̿͂̑͆̆̀̽̀̓̔̉̇̈̉̎̃̄̍̒͋̽̄̆̿̒̑͛̈́͆̎̃̾̒͋̅̄̍͑̀̑̔́̏̓̏̔̏̊́̐̂̏͆́͒̌̌̏̊̎͑̈́̋̕͘̚̕̕̕̕͘̕͘̚͜͠ͅͅX̷̡̧̨̧̡̨̧̨̨̡͚̝̘̺͔͔̙̭̰̺̥͖͎̘̣͍̼̖͚̖̱̲̱͕̤̤̱̘̻͚̩̞̳͓͎͙͉̪̻̱̜͕͚̪̱̭͙̤̪̝͈̪̳͈̙͇͍̙̠͈̣̥͙̬̝͖̺͚̙͎̤̟͉̯̮̻͚͈̫̮͕̤̲̪̖͖̹̓̀̏̾͗̈́̇̓̐̔̃̇͒͊͌̀͐̾͆̏̀͜͜͝͝͝͠͝ͅͅͅM̷̧̛͍͍̘̠͕̯̫̮͕̩̦̳̦͚̺̘̤̟̗͇͓͇͙̞̖̰̹̪̠͐̉̆̽͛̊̔̄̿͆̃̈́͆̓̍̇͜͜͝͝
  • 1186 / 206 / 23
Jak kiedyś się w to bawiłem to zauważyłem, że im więcej strachu tym większy trip. Po 3 samemu w nocy w pokoju strach i haluny nie do opisania. Po 5 w dzień nic nie było oprócz ostrości. Po 5 na głowe z kumplem też nic nie było.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.