Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 53, 54, 61, 63, 65, 66 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
  • 1545 / 1579 / 0
nie martw sie, tamci kolesie to nie byla zadna policja %-D a na drugi raz zamawiaj z glowa !
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8 / / 0
Czyli jak po miesiacu jeszcze smutni panowie nie zawitali ze wzgledu na ten przelew to moge byc w miare spokojny, tak ? :)
  • 1545 / 1579 / 0
tak, przynajmniej ja bym sobie tym glowy nie zaprzatala...moze i dobrze, ze trafila Ci jakas dziwna akcja pod blokiem z tymi typami z ´FBI´, bedziesz teraz uwazal %-D
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 38 / 9 / 1
Uspokoję Cię. Kryminalni(dochodzeniówka) tak po prostu nie działa!
Jeśli to blok strzeżony to wystarczy, żeby taki pies pokazał odznakę cieciowi i ma otwartą furtkę tudzież drzwi od bloku. Nigdy nie uprzedzają wizyt w ten sposób. Kto to był nie mam pojęcia. Psiarnia z pewnością nie. W Biblii jest napisane: "Twoje sumienie Cię oskarża" - w tym przypadku, tak właśnie jest. Nie zrobiłeś niczego, za co mógłbyś pójść za kratki, więc poluzuj trochę, bo nabawisz się nerwicy przez twoje nie adekwatne do sytuacji reakcje.
Jezuschytrus to pedofil
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.