Leki doraźnie uspokajające/nasenne (nie benzo, barbi, zolpi)

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 3 / / 0

10 stycznia 2020cieciex pisze:

Z bezreceptowych rzeczy - ewentualnie difenhydramina. Do kupienia w dobrej cenie w wysyłkowej aptece u germańskich oprawców.
To również dodatkowo do zolpidemu ?
  • 5 / 1 / 0

Ja zarzucałem ją solo i katastrofy nie było. Można pokombinować z zolpidemem, ma to szansę się udać; zolpi ścina, difen podtrzymuje sen, ale widzę tu pewne ryzyka z zakresu uboków dnia następnego. Raczej do przetestowania przed jakimś wolnym dniem. 5 mg + 25mg, od tego bym zaczął.

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Hunter wskazał sto sadzonek konopi, marihuanę, amfetaminę i tabletki ecstasy

Pies służbowy Hunter wywęszył narkotyki warte 70 tys. zł. Za nieuprawnione posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.
  • 303 / 2 / 0

A ja na kamienny sen polecę tisercin. :)
  • 2 / 1 / 0

Dr Flave na mocno kamienny sen, spałam po tym 20 godzin a przez następne dni chodziłam jak zombie, jak kto lubi.

Uspokajający doraźnie dobrze działał na mnie opipramol, lekarz polecił mi go też na sen ale nie usypia ani trochę. Pregabalina z tego co pamiętam też ładnie działała
  • 8 / / 0

Siema. Poszukuję czegoś nasennego, co nie zrobi ze mnie zombie, pozbawi nawet częściowo odczuwania uczuć, tak jak to robi miansa czy mirta, a przy tym nie będę musiał zwiększać dawki, lub odstawiać, coś by móc brać każdego dnia przed snem. Nie musi być to coś co ścina w mgnieniu oka z nóg, ale może. Kładę się zawsze o tej samej porze spać, a bez niczego i tak usypiam 2-3 godziny bez niczego.
  • 240 / 34 / 0

Agomelatyna poza działaniem przeciwdepresyjnym - bardzo ładnie usypia. A bez recepty apap noc lub aviomarin.
  • 24 / 6 / 0

kwetiapina dobrze ścina z nóg w dawkach do 100mg .Mnie przy 90kg wagi 50 mg składa
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 1098 uczestników Wejdź na czata