Test przesiewowy na ślinę

Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Witam, jeśli założyłem temat w złym dziale to proszę usunąć albo przenieść w miejsce odpowiednie. Sprawa tyczy się testu przesiewowego na ślinę, otóż pewnego dnia w pracy tzn przed wejściem do pracy (brama zakładu) pracownik ochrony poprosił mnie abym wszedł z nim do „cieciowki” na wykonanie narkotestu wszedłem i wykonałem ten test i o zgrozo mój wynik wyszedł pozytywny THC, nie będę kłamał ze nigdy w życiu jointa nie paliłem ale to było wieki temu, na drugi dzień mój bezpośredni przełożony nakazał mi wstawienie się do działu bhp i wykonanie ponownie narkotestu tym razem okazało się ze jestem czysty dodam ze testy były robione na dwóch różnych sprzętach. Pierwszy był na DrugTest 3000 drugi na DrugTest5000, dodatkowo wykonałem badania moczu w laboratorium, również czysty. Przez kolejne 2tyg od całego zajścia przyszło pismo o zwolnieniu dyscyplinarnym. Myślicie ze jest szansa coś ugrać ? Myśle nad badaniem włosa, z tym ze pracownik katedry toksykologicznej poinformował mnie ze potrzebny jest przynajmniej 2cm włosa taki pech ze jestem łysy.. jakaś rada ? Sąd pracy? Ewentualnie jak to działa jeśli sąd widzi jeden narkotest i drugi ?

@JhonWayne, przeniesiono do działu o testach. taurinnn
Wróć do „Testy na obecność i tożsamość narkotyków”
Na czacie siedzi 1110 uczestników Wejdź na czata