Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 2 z 2
  • 1872 / 436 / 0
No ale jak sam mówisz cały Mc zestaw sobie zapakowałeś do papy . Jakby to była jedna tabletka niewinna XTC to bardzo możliwe że benzosy by ją wytłumiły..
  • 233 / 15 / 0
17 listopada 2019Mordarg pisze:
A Jak mimo wzięcia piguły zacznę odczuwac brak benzo cały czas beda pod ręką takze nic nie zaszkodzi spróbować ;D
Benzo zbija działąnie MDMA. Weź je dopiero jak emka całkowicie zejdzie i zacznia się zwała.
  • 1872 / 436 / 0
Powiem wam że wziąłem po 13h od wzięcia dawki klona 1.5mg i to nie był najlepszy pomysł. Piguły to było czyste MDMA gdyż miałem 3 i miesiąc temu wziałem jedną po 48h i zadziałała idealnie o tyle teraz zdecydowałem się wziąć jak pisałem bez takiej przerwy. Początkowo myślałem że wgl nie działa ale po 1h włączyła mi się faza ale nie była psychodeliczna i euforyczna. Poczułem taką jakby stymulację - trochę niepokojącą wręcz i dopiero jak dopaliłem i piwkiem popiłem faza stała się znośna po 4h jak już czułem że schodzi i łeb leciał mi do snu wręcz - poszedł drugi po była dopiero 14 no i to znowu dało Powera na kolejne 3h. I po przyjęciu tego drugiego miałem wtedy moment że faktycznie Muza z lapka zaczęła mnie robić a ja złapałem się na tym że tańczę z psem xD ale kurde nie było tej zacnej euforii. Ostatecznie zapiłem dojarałem fest i lulu. Także dzięki temu że tą pierwszą zjadłem jak trza wiem że to były dobre piguły ale jednak póki benzosy krążą w twoich zyłach głupotą jest branie czystego MDMA . ( gdyby tam była feta pewnie bym mocniej poczuł ) Pewien osobnik tutaj powiedział że piki go normalnie robią mimo ciągu - coś mi się wydaje kolega że ty nie dostajesz czystego MDMA. Bo stymulany owszem by zadziałały to wiem na bank ale nie leniwe i euforyczne MDMA jak widać. Także końcowe wnioski jakie płyną z tego wywodu są takie że jeśli bierzesz benzosy - TRZEBA odczekać minimum te 48H Bo inaczej marnuje się cenne XTC a przy okazji pieniądze ;) To taka informacja dla pokoleń .
  • 852 / 52 / 0
Dziwna sprawa, mnie w ciągu na alprze, zawsze dobrze robiło.Może to przez to że klon ma o wiele dłuży half-life, a może akurat ta pixa była po prostu za słaba.Pamiętaj że pixa pixie nie równa.Czasami ten sam sort może się różnić nawet o kilkadziesiąt miligramów. Może powinieneś walnąć od razu dwie albo szybko dorzucić jak była lipa. No ale już po zabawie.Next tajm może zaopatrz się w kryształ - o wiele lepiej odmierzać dawki, no i wiadomo - im większa przerwa od benzo, tym lepsza zabawa ale i tak dziwne że 1.5 klona po 13h 'zabiło' działanie MDMA. Wcześniej czasem nie brałeś większych dawek bo mogło się to skumulować?
  • 1872 / 436 / 0
Brałem większe dawki. W końcu jestem w ciągu nie ? ale wgl doszło do mnie że za bardzo jestem uzależniony od opiatów. Ja wcale nie chce tych efektów typu stymulacja, fascynacja światem ( to nie 2010 ). Chce ciepełko i wyjebkę a piguły tego nie dają ;)
  • 852 / 52 / 0
Tobie nie dają;). Ja jak sobie tak ze 2 razy do roku przypierdole to chciałbym by ten stan trwał cały czas a też jestem w jebanym benzo ciągu.
  • 1872 / 436 / 0
No a ja na ciągu opio/benzo z czego benzo są brane bardziej z konieczności a nie 4Fun. niestety ale już 8 lat. to musiało zmienić mój mózg. Zanim to wszystko się zaczęło i nawet nie wiedziałem czym jest relanium a z herusów się śmiałem i wzbudzali we mnie obrzydzenie to kochałem np. Grzyby i stan jaki dawały a wielu ludzi twierdzi że jest to stan w dużym stopniu pokrewny z działaniem czystego MDMA ;)
  • 1186 / 400 / 0
18 listopada 2019Ankaaa pisze:
zadziala...nawet dobrze, ze te klony beda gdzies tam jeszcze w tle dzialac. MDMA potrafi porobic, oj potrafi...
MDMA - ma siłę przebicia :zombie:
Uwaga! Użytkownik spiderek jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.