[Wątek obrazkowy] Jak testować LSD i inne lizergamidy?

Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 3 Strona 1 z 1

SIN

Rejestracja: 2012
 • 347 / 138 / 0

Wesprzyj Hyperreal i kup narkotesty na sklep.sin.org.pl - z kodem [h] 10% zniżki dla Ciebie i 10% na serwery w prezencie od SIN.
 1. Wątek założony w porozumieniu z administracją Hyperreala. Stan darowizn: https://sklep.sin.org.pl/kupony/?couponid=[h]-3301
 2. Skorzystaj z poradnika SIN i dowiedz się jak testować skład substancji PRZED zażyciem.
 3. Dodaj zdjęcia, jeśli masz problem z interpretacją wyników swoich testów. Jeśli nie uzyskasz tu odpowiedzi, sprawdź http://reddit.com/r/ReagentTesting/Jak testować LSD: jeśli zamierzasz użyć LSD ("kwasa"), potrzebujesz narkotestu na LSD aby sprawdzić obecność tej substancji i wykluczyć obecność domieszek. Czyste LSD może być nasączone na każdy papier (lub inną powierzchnię) i nie może być zidentyfikowana po wyglądzie.Do testowania LSD użyj odczynników Ehrlich, Hofmann, Marquis, Mecke w jednorazowych lub wielorazowych zestawach. Do wykrywania fentanylu i jego analogów rekomendujemy użyć paskowych testów na fentanyl. Narkotesty sprawdzają OBECNOŚĆ, ale nie CZYSTOŚĆ ani ILOŚĆ substancji. Użyj różnych testów dla większej precyzji badania i wykrycia domieszek - 90% domieszek zareaguje z 1 z 3 odczynników, a 95% z 1 na 5. Pozytywny czy negatywny wynik nie oznacza, że próbka jest bezpieczna. Żadna substancja nie jest w 100% bezpieczna.

TL;DR: Poniższa grafika zawiera skróconą instrukcję narkotestu na LSD. Dalej znajduje się też bardziej szczegółowy poradnik jak użyć testu na LSD.
LSD_4_2-400x874.png

Jakiego narkotestu potrzebuję aby sprawdzić LSD ("kwasa")?

Rekomendowane odczynniki: Ehrlich, Hofmann, Marquis, Mecke.
Rekomendowane zestawy: jednorazowy zestaw testów do LSD, wielorazowy zestaw testów do LSD

Jak testować LSD i inne lizergamidy?

PRZED użyciem testu na LSD
 • REKOMENDOWANE jest nagranie reakcji do porównania później

KROK PIERWSZY do testowania LSD / blotterów / kartonów
 • Weź i utnij jak najmniejszy róg twojego kartonika – taki •.
 • Umieść próbkę na odpowiedniej powierzchni do testowania, najlepiej płytce do reakcji lub na dnie/spodzie ceramicznego kubka (przykład). *Jeśli używasz jednorazowych fiolek, umieść próbkę w środku i obserwuj, ponieważ odczynnik już jest wewnątrz.
 • Dodaj jedną (lub dwie) krople odczynnika Ehrlicha na próbkę i czekaj na wynik.
 • Sprawdź wyniki odczynników z instrukcją.
lsd-test-600x450.jpg
 • Sprawdź wyniki testu odczynnikiem Ehrlicha: testując LSD dokładny kolor reakcji nie jest najważniejszy – test jest typu tak/nie. Zabarwi się na fioletowo lub różowo po kontakcie z indolem jakim są np. LSD, analogi LSD lub tryptaminy. Żaden 0.5cm² blotter nie zmieści aktywnej dawki tryptaminy.
 • NBOMy i inne fenetylaminy (jak 2C-B) nie wywołują reakcji zmiany koloru po dodaniu do oczynnika Ehrlicha.

KROK DRUGI, jak testować LSD pod kątem domieszek
Według Drugsdata.org, blottery LSD nigdy nie zawierają innej substancji poza głównym składnikiem. Niebezpieczne substancje sprzedawane jako LSD, np. 25I-NBOMe odpowiedzialne za wiele zgonów, nie reagują z odczynnikami Ehrlicha i Hofmanna, w przeciwieństwie do LSD i innych lizergamidów.

Tylko jeśli twój kartonik nie zmieni koloru w ciągu 10 minut (jak w tym przykładzie):
 • WTEDY dodatkowo dobrze jest użyć testów Marquis, Mecke lub Froehde. Wprawdziwe powodują brązowienie papieru (zwęglanie), ale gdy obecny jest np. DOC, to i sam płyn na ogół daje wyraźną zieloną reakcję zmiany koloru.
 • W przypadku wątpliwości, że wynik testu Ehrlicha może być fałszywie pozytywny, użyj odczynnika Hofmanna aby potwierdzić obecność LSD i odróżnić je od innych indoli. Jest dokładniejszy od Ehrlicha, ale reaguje wolniej. Pamiętaj, że inne odczynniki są znacznie mniej dokładne/rzetelne według Erowid.org.
ehrlich_hofmann.jpg

PO użyciu narkotestu na LSD
 • OPCJONALNE: Dla własnego bezpieczeństwa i dobra swoich rur zneutralizuj użyte odczynniki zasypując je sodą kuchenną.
 • Umyj powierzchnię testową pod bierzącą wodą.

FAQ
 • GORZKIE w smaku kartoniki. Tylko dlatego, że blotter / kartonik smakuje (lekko) gorzko, nie oznacza że to nie „kwas”. Tusz może być gorzki, ale tak samo wiele innych substancji. Sam Hofmann napisał w notatkach, że czyste LSD-25 jest lekko gorzkie.
 • Fałszywe pozytywy. W przypadku wątpliwości, że wynik testu Ehrlicha może być fałszywie pozytywny, użyj odczynnika Hofmanna aby potwierdzić obecność LSD i odróżnić je od innych indoli. Jest dokładniejszy od Ehrlicha, ale reaguje wolniej.
 • Szybkość reakcji nie świadczy o ilości czy czystości. Jednak jeśli masz problem z interpretacją wyniku, spróbuj użyć większej próbki lub lepiej ją skruszyć przed testowaniem.
 • Na ile testów starcza jeden narkotest na LSD i inne lizergamidy? Wielorazowy zestaw testów starcza na do 100 (5 ml) lub 200 (10 ml) testów. Każda kropla równa się jednemu testowi. Jednorazowe zestawy zawierają 2 ampułki (2 testy).
 • Test nie zareagował jak powinien? Uważaj! Wszystkie wyniki są dostępne w naszych instrukcjach i apkach TestDrugs.

Jak sprawdzić czy narkotest na LSD działa?
 • Użyj dowolnej substancji i porównaj reakcję z instrukcją. Najłatwiej użyć 5-HTP - z Ehrlichem reaguje na fioletowo.
 • Zachowaj próbkę do porównania później w razie wątpliwości. Jeśli próbka kontrolna reaguje normalnie, odczynnik wciąż działa.

Szukasz gdzie kupić narkotest na LSD?
Wesprzyj Hyperreal i kup narkotesty na sklep.sin.org.pl - z kodem [h] 10% zniżki dla Ciebie i 10% na serwery w prezencie od SIN.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 2020 przez SIN, łącznie zmieniany 1 raz.

SIN

Rejestracja: 2012
 • 347 / 138 / 0

Przykłady pozytywnych reakcji odczynnika Ehrlich, wskazującego na obecność indolu - np. LSD:

Modelowa reakcja:
74917295_1321264268049182_4426822964702641428_n.jpg
Blotter pipetowany (tu nie zadziałałoby obcięcie rogu do testu):
74634279_1058178751179724_5059832027162428024_n-1.jpg

Microdoty / żelki:
bvUjrh6.jpg
Źródło zdjęć: reddit.com
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Tarzali się po ziemi, wymiotowali i mieli drgawki

Trzy młode osoby prawdopodobnie zatruły się dopalaczami...
Rejestracja: 2020
 • 1 / 1 / 0

Szanuje
Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „Testy na obecność i tożsamość narkotyków”
Na czacie siedzi 1474 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości