Klonazepam - wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 9690 Strona 873 z 969
Rejestracja: 2017
  • 22 / 1 / 0

O 17 tak jak pisałem pstryknąłem 2mg roztopione w ciepłej wodzie na łyżce. O 15 brałem 2mg podjezykowo. Działanie jest ewidentnie szybsze, ciężko mi stwierdzić czy mocniejsze bo zasnąłem około 17:15, brak snów, amnezyjnie, z tych 15 minut nie pamiętam prawie nic.
Rejestracja: 2019
  • 221 / 27 / 0

Ja niestety tolerkę na klona mam zrobioną że coś mnie rusza przy 4 - 6 mg ale w łapki wpadł mi chlorprotiksen 100 tabsów co zapodałem sobie 30 mg i mnie ścięło tak ładnie jakbym pierwszy raz ładował cloniaka albo zapodawał zolpi kiedy jeszcze halucynki miałem przed oczami po 10 mg a teraz tolerka funduje mi efekty z odbicia

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Wstrzykiwała sobie heroinę w kabinie sanitarnej z dzieckiem na ręku

Mokotowscy dzielnicowi zatrzymali 32-letnią kobietę podejrzaną o posiadanie narkotyków oraz narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dwuletniego dziecka, które przebywało pod jej opieką.
Rejestracja: 2016
  • 2788 / 508 / 7

@Piolun, piszesz w złym wątku i w złym dziale. Chlorprotiksen to nie benzo. Nic dziwnego, że cię ściął.
Rejestracja: 2017
  • 22 / 1 / 0

Idę za chwilę do lekarza po afobam ale zastanawiam się czy nie powiedzieć mu że chcę klony. Powiecie mi jakie są różnice między jednym a drugim ? Stosuję to rekreacyjnie ale fakt, że pomagają mi też w trakcie funkcjonowania podczas dnia, mam lęki i boję się ludzi. Jak myślicie, co lepiej wziąć ?
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 142 / 0

Trudne pytanie. Jak nie spróbujesz alpry, to się nie dowiesz.
Ja np wolałem klony, bo mnie aktywizowały, wcześniej upierdalały do snu. Po alprze miałem przy ostatnich braniach uczucie uporządkowania wszystkiego w głowie i też jakiejś tam aktywizacji. Wcześniej alpra mnie tylko zamulała, chyba że brałem małe dawki rzędu 0,25 mg co kilka h pod metadon, to włączała mi się motywacja do działania.
Ale dobry jest mix klonów z alprą, tylko to już musisz trochę tego poćpać, bo inaczej nieprzytomny będziesz chodzić.
Rejestracja: 2018
  • 718 / 129 / 0

Klon na poczatku z 0 doswiadczenia z benzo - 0.5mgx2 dziennie z kawa. Ten porzadek mysli, 110% performanceu w wymagajacej pracy, fruwanie przez kursy, szkolenia, studia i to po 40-tce. Dopóki działa bo teraz to już chujoza - ćpać nigdy nie ćpałem ale magia aktywizacyjna zanikĺa przez pregabalinowe upodlenie. Po tych blokerach kanalow wapniowych mam chyba tolerke stojaca w miejscu, chociaz raz 3mg klona mnie porobily niezle. Od roku jedyna dawka wyzsza niz 2mg i zamiast aktywizacji to troche najebany - gadatliwy, zrzucilem maszyne z woda w hallu uniwerka, zahaczalem o stoly, czyjes nogi. I to uczucie - kurwa ale trzezwy i ogarniety jestem. Dobrze ze sprzedalem samochod 🤔
Rejestracja: 2019
  • 566 / 49 / 0

Palenie papierosów mocno osłabia działanie klonów? Ostatnio wzięłem 1 klona od odluszego czasu i jakiś czas później spalilem jednego, jadąc do domu autobusem zamykały mi się już oczy. Wczoraj wzięłem drugi raz, później spalilem około sześciu i już tego efektu nie było, czułem się bardziej przytomny. I tak sobie spekuluje że to może z tego powodu. Znacznie osłabiają klony?
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 90 / 14 / 0

Ogólnie palenie papierosów osłabia każde działanie Bdz,bez wyjątku.
Rejestracja: 2019
  • 566 / 49 / 0

To wiem. Pytam czy znacznie, czy naprawdę mocno zauważalnie czy jedynie delikatnie tak że praktycznie nie da się tego odczuć. Czy może muszę myślec na zasadzie "ojej już nie pale więcej bo mi osłabi klonika"..
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 142 / 0

Moze tam osłabaia ale w stopniu niezauważalnym. Kopciłem żarłem benzo i był młyn za młynem.
Posty: 9690 Strona 873 z 969
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Szelest1 i 4 gości