CBD

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Czy CBD na Ciebie dziala?

32%
1.Tak
82
18%
2.Cos działa
47
8%
3.Działa w dużej ilości
21
12%
4.Trochę działa
31
16%
5.Nie wiem sam.
41
4%
6.Działa w miksach.
10
10%
7.Nie nic .
25

Liczba głosów: 257

• 18 / / 0

Kupiłem ten olejek 5% znalazłem jakieś dawkowanie w sieci zobaczymy na ten moment 4 dzień i wydaje mi się jak by ciśnienie w spoczynku w moim przypadku troszeczkę spadło lecz może to placebo :D zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej.

Apropos jedno naciśniecie no nie wiem ja patrze i jak robi mi się kropla to czekam aż zleci i to uważam za jedną kroplę sam nie wiem jak to jest do końca ale nie sądziłem że to tak okropnie smakuje ;0
  • 3 / / 0

@maladziec no, smakuje okrutnie. Właśnie gadałem ze sprzedawcą i twierdzi że 2 krople = dwa naciśnięcia dozownika. Sprawdzałeś puls?

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Szczere wyznanie kierowcy po narkotykach: „Jestem uzależniony, niedawno zajarałem”

Funkcjonariusze z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali 35-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna miał przy sobie oraz w swoim miejscu zamieszkania prawie 3 gramy amfetaminy, 41 gramów dopalaczy oraz 1,3 gramy marihuany.
  • 18 / / 0

Niestety nie miałem jak w ciągu tych 4 dni to sprawdzić ale mam duże problemy z ciśnieniem bo w spoczynku potrafię mieć 140/90 lub więcej i czuje dyskomfort przed pójściem spać jak leżę w łóżku to czuje jak całe ciało "chodzi".

A po tych kropelkach jakby to zaczęło ustępować ale może to efekt placebo przy pierwszej okazji jak będę miał aparat pod ręką zmierzę z 2 - 3 dni pod rząd i podam faktyczne zmiany czy wgl nastąpiły
  • 3 / / 0

Ktoś chyba pytał czy można stosować cbd razem z propranololem. Otóż nie można: https://www.remedyreview.com/health/cbd ... eractions/
  • 10 / 1 / 0

13 stycznia 2020jaro2300 pisze:
Od kilku dni przesiadłem się na waporyzator do CBD. Czuje bardzo pozytywne działanie, lepsze niż po paleniu. Po zwykłym ulicznym zazwyczaj czułem niepokój itp. także zostanę przy moim x-max starry 3 i CBD
Xmax jest spoko jako pierwszy wapek ze względu na wymienną baterie, co w tanich waporyzatorach ma duże znaczenie. Dużo osób wybiera też Fenixa Mini ale moim zdaniem jak już " brać Chińczyka do buzi" to lepiej ograniczyć ilość plastiku, wybierając Smono 3.
Tak czy siak waporyzacja to świetny wybór.
  • 18 / / 0

@Yebbakka mam pierwsze konkrety z aparatu wynika że jest troszeczkę lepiej nie dużo ale lepiej.
Co to oznacza w praktyce ciśnienie pomiarowe pod koniec grudnia 150/100 testy 14 i 15 stycznia 145/98 może to nie wynika z CBD lecz ostatnie pomiary z przed grudnia miałem cały czas jednostajnie źle więc może to jest to będę skrupulatnie testował dalej i dzielił się informacjami.
  • 354 / 22 / 0

@Snowman8282 ale ten Fenix Mini z tego co wiem jest bezpieczny dla zdrowia.
  • 10 / 1 / 0

16 stycznia 20200Sh14sH pisze:
@Snowman8282 ale ten Fenix Mini z tego co wiem jest bezpieczny dla zdrowia.
To jest tak, że te tańsze wapki to wszystko jest MADE IN CHINA i spełnia zapewne normy bezpieczeństwa ale jeśli jest opcja wyboru (szkło lub plastik) to stawiałbym na Smono 3 jednak.
  • 16 / 8 / 0

Muszę powiedzieć, że doszczętnie zakochałem się w VapCap'ie. Może i trzeba go podgrzewać, ale dla wprawionych trwa to sekundy. Jedno nabicie to 4-5 sesji, w których para jest kozackiej jakości i chyba tylko najlepsze vapki elektryczne mogą się z tym równać. W dodatku nie ma problemu z zalegającym zapachem wewnątrz i czyszczenie to bułka z masłem. Niezawodność, trwałość, oszczędność. Urządzenie kompletnie zmieniło moje nawyki. Nawet po kilku miechach odechciało mi się typowego uderzenia w płuco po blancie, bo na początku czasami tego brakowało. Jeśli będę kupował coś w przyszłości, to tylko jakiegoś sztosa jak Pax, Mighty.
  • 499 / 25 / 0

Mam vapcapa ale używam go rzadko, ściągam 3-4 chmury.
Para jest nieprzyjemna (gorąca) i smak chyba tylko przy pierwszym buszku przypomina trawkę. Moim zdaniem to można go porównać do lufki bez spalania.

Na codzien używam MIGHTY i ten vap mogę polecić. Pierwsze 3 chmury smakują jak gandzia następne już trochę popcorn ale jedno nabicie starcza na mocną sesje. Często ściągam tylko 4-5 buchow i mi starcza a czasem katuje aż przestanie dymic.

Co do cbd to testowałem w tym roku dwie odmiany od green brothers że Szwajcarii i ich pinaple Express i watermelon cookies działają jak trzeba. Naprawdę czuć działanie cbd.

Rozmawiałem z ich przedstawicielem/producentem i wytłumaczył mi ze wszystkie odmiany oferowane jako cbd < 6 to oszustwo.

Jego zdaniem ( i wujka samo zło z którym również o tym rozmawiałem na targach cannabizz) ratio THC:cbd przy 0.2 THC nie może być więcej jak 6%cbd
1%THC - 30%cbd. Podobno tak to wygląda i nie da się tego przeskoczyć. Więc jeśli ktoś oferuje susz legalny w Polsce o zawartości powyżej 6 pro cbd to jest to w najlepszym przypadku wzbogacone ekstraktem cbd.

Mam też w tym roku okazję próbować odmianę dinamed auto od dinafem z pod słoneczka ale muszę przeprowadzić bardziej wiarygodne testy żeby móc sie wypowiedzieć pełniej o tej odmianie. Na pewno nie ma działania psychoaktywnego heheh
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata