Waleriana (kozłek lekarski) - Wątek ogólny

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Czy Waleriana Tobie pomogła w problemach?

77%
1.Tak pomogła mi w problemach.
27
23%
2.Nie pomogła.
8

Liczba głosów: 35

• 2 / / 0

Czy jest opcja by uzyskać podobny efekt po spaleniu korzenia?
Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 12 / 0

Czy mikrodawki benzo, ćwierć tabletki alpry ( 0.125 mg) wniosą coś przy piciu Waleriany?

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed 4F-MDMB-BICA

W ostatnim czasie w kilku krajach europejskich, tym w Polsce, pojawił się nowy narkotyk z grupy syntetycznych kannabinoidów o nazwie 4F-MDMB-BICA, który jest odpowiedzialny za przy najmniej 11 zgonów na Węgrzech w okresie od maja do sierpnia br.
  • 1276 / 308 / 0

Tak, coś tam wniosą.
  • 889 / 102 / 0

@up tak wniosą, rozstroją ci po cichu układ hormonalny, oraz będzie to pierwszy krok do uzależnienia
  • 105 / 4 / 0

Waleriana z zielarskiego jedno z niewielu ziół ze sklepu zielarskiego który rzeczywiście mnie uspakaja w przeciwieństwie do np. chmielu.
  • 144 / 21 / 0

Testowałem i w sumie nadal biorę.
Waleriana działa trochę jak fenibut z tym że słabiej, ma krótszy czas działania i nie jest toksyczna. Korzystam w sytuacji gdy nie chcę mieć zamuły po fenibucie, a nie mogę zasnąć i dwie tabletki po 1g spisują się znakomicie.
  • 6 / / 0

Próbował ktoś domowej ekstrakcji?
Można zrobić synte na izowaleriamid. a to już lepsza "zabawka"
  • 139 / 15 / 5

@Architekt
Krople walerianowe ryją troche nerki w ilości pół buteleczki dziennie przez dłuższy czas.
  • 144 / 21 / 0

11 marca 2020skeletron pisze:
@Architekt
Krople walerianowe ryją troche nerki w ilości pół buteleczki dziennie przez dłuższy czas.
Biorę w tabletkach i działa.
  • 38 / 1 / 0

Czy waleriana w mixie z guaraną będzie dobrym pomysłem? Chodzi mi o wyostrzenie koncentracji a zmniejszenie efektu pobudzającego.
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata