Amfetamina - podanie dożylne

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 32 / / 0

Po prostu mialem ze Zgorzelca mniej niż pół sreberka 100mg, dodałem podobną ilość krakowskiej krajowej i do tego przerobionych rolek ze 40 mg ;)
  • 538 / 62 / 0

Ja tam po dobrym spidzie zawsze miałem fajny wjazd. Żeby poczuć wjazd trzeba być czystym od amfy ,bo w ciągu wjazd zanika. Moj ulubiony sposób to było 250 mg w 2 centach wody,strzał w grubą żyłę pod bicepsem ,oczywiście ciśnieniemy tłok szybko. Potem odpalenie papierosa i 5 minut rozkoszy.
Lepsze co może być to speedball. Fakt że niektóre BK miały mega wjazd ale zupełnie inny. Lubiłem też walić w stopę koło kostki,wtedy po puknięciu robiłem 2 kroki i już nachodziło mnie to uczucie..
  • 1 / / 0

20 listopada 2019junkiexl pisze:
Ja tam po dobrym spidzie zawsze miałem fajny wjazd. Żeby poczuć wjazd trzeba być czystym od amfy ,bo w ciągu wjazd zanika. Moj ulubiony sposób to było 250 mg w 2 centach wody,strzał w grubą żyłę pod bicepsem ,oczywiście ciśnieniemy tłok szybko. Potem odpalenie papierosa i 5 minut rozkoszy.
Lepsze co może być to speedball. Fakt że niektóre BK miały mega wjazd ale zupełnie inny. Lubiłem też walić w stopę koło kostki,wtedy po puknięciu robiłem 2 kroki i już nachodziło mnie to uczucie..
Używasz zwykłej wody czy soli fiz? Bo zastanawiam się czy ma to znaczenie na to jaki jest wjazd. I druga sprawa, nie zdarzyło Ci się może że jak szybko wciskasz tłok to zarazem za mocno się wkłuwasz i przekłuwasz żyłę? Bo ja właśnie nie wiem jak się zablokować, żebym wtłaczała, ale nie wciskała się głębiej, bo zawsze jak tak odwale, to czuję blokadę, odpuszczam i znów szukanie miejsca :trucizna:

-----------------

Zastanawia mnie czy zdarzało się Wam po przygotowaniu shota, i pozostawieniu na jakiś czas, że w srodku strzykawki zrobiło się Wam coś na podobieństwo szklanej waty? Czy to jest kwestia z czym mieszam (woda/sól fiz) czy podgrzewania bądź właśnie nie robienia tego. Bo przez filter przeciągam zawsze, wiadomo.

Scalono. taurinnn
  • 538 / 62 / 0

@up w dawnych czasach używałem aqua pro injectione ,to był czas kiedy bardzo dbałem o BHP ,waciki ,spirytus stazy zawsze wszystko miałem żeby było idealnie. Wraz ze stażem mojego ćpuństwa przestało mi zależeć tak bardzo na higienie,i używałem najczęściej wody przegotowanej, lub niegazowanej butelkowanej,lub na mieście zwykłej kranówki. Żeby nie przekłuć żyły trzeba mocno trzymać pompkę w dłoni ,ewentualnie tak ustawić igłę ,żeby wjechać aż do plastikowej kontrolki igły ,wtedy dalej już nie wejdzie .I wtedy cyk ja lubię 2ml i igła 4.5,wody na 0.2 grama 2ml. Osad często wytrąca się gdy roztwór ostygnie,ja zawsze rozpuszczam w zimnej wodzie i filtruje. Raz tylko miałem towar który trzeba było podgrzać bo inaczej nie rozpuszczał się. Myślę że 100mg na 1ml wody to optymalna proporcja dla amfetaminy.
amfetaminę brałem 20 lat i nagle musiałem przestać ,jakieś trzy lata jestem czysty,można powiedzieć że jestem zaszyty na amfe:)) Często mi się śni że pukam i czasami czuję nawet odrobinę wjazdu:) Najlepszy system żeby czuć przyjemność z brania jest branie raz w tygodniu tych 2 setek i,ja miałem szczęście zawsze do brania białka prosto ze źródełka albo od kolegi chemika, a za granicą mieszkałem z dilem który dawał mi towar nie przetasowany jeszcze. Kilka razy puknąłem jakiś syf bo byłem na ciśnieniu i wziąłem od kogoś nowego,była też amfa co wjazdu nie miała tylko po 5 minutach poprostu zaczynała działać ,ale to wyjątki.
Zazwyczaj dobry proch,super rozpuszczalny w zimnej wodzie,specyficznie śmierdzący ,i już przy wyciąganiu pompki włosy stają dęba :D
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 435 uczestników Wejdź na czata