2C-B-FLY

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 7 / 2 / 0

Planuję wziąć 10mg na pierwszy raz ale robiąc research na zagranicznych forach zauważyłem że dla ludzi jest to hit lub miss. Jedni mówią że działa bardzo fajnie a drudzy mówią że po zażyciu czują się jakby byli chorzy. Dlatego chciałem zapytać z czego to wynika. To kwestia sortu, braku witamin, zmeczonego organizmu czy może substancja sama w sobie jest kapryśna? Czy mogę zrobić coś więcej niż wziąć avio i być wypoczetym?
  • 1791 / 372 / 25

Nie bierz Aviomarinu, bo może zmienić fazę na niekorzyść. Na bodyload najlepszy jest imbir albo Lokomotiv. Zadbaj o S and S, przygotuj sobie dobre warunki i ciesz się tripem. Z dobrym nastawieniem podróż na pewno będzie przyjemna, w końcu to ulubiona fenetyloamina Ann Shulgin.

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Naukowcy: przeżycia na LSD są pod wieloma względami podobne do religijnych

Finowie odkryli od czego zależy, czy ktoś biorący środki psychodeliczne będzie miał po wszystkim złe czy dobre wspomnienia. Wszystko sprowadza się do tego, czy podczas tripu, jak w potocznym angielskim określa się stan na środkach narkotycznych, doświadczy się mistycznego, para-religijnego stanu czy nie. Zwykle brak takich przeżyć kończy się nieprzyjemnie, twierdzą naukowcy.
  • 3 / / 0

Ulubioną substancją Ann Shulgin jest 2-CB które Alexander otrzymał w latach 70 tych (dokładnie w 1974) i wtedy również testowali ową substancję. Nastomiast 2-CB-FLY to benzofuran, otrzymany w 1996r. który zdecydowanie różni się od 2-CB i jest bardzo kapryśny. Polecam to wciągnąć albo rozpuścić na dziąsłach gdyż oralnie jest to nieaktywne w moim wypadku. Co się dzieję z tym forum? Niektórzy piszą żeby pisać a starzy kompetentni-autorytarni wyjadacze już się tu raczej nie udzielają... a szkoda bo fajnie się tu kiedyś spędzało czas. Pozdrawiam
  • 1791 / 372 / 25

Na psychonaut wiki jest przytoczona jej wypowiedź, w której wyraźnie mówi, że to 2-CB-FLY jest jej ulubioną pochodną fenetyloaminy, to że jest to również benzofuran niczego nie zmienia. Wspomina ona także o kapryśności substancji. Tyle jeśli chodzi o pisanie dla pisania.
  • 385 / 29 / 0

21 stycznia 2020dysoobooy69 pisze:
[...] Polecam to wciągnąć albo rozpuścić na dziąsłach...[...]
Skoro już piszemy to jakie dawki polecasz na jedną i drugą metodę podania bo niebawem zamówię w prochu.
  • 46 / 24 / 0

Dawkowanie 2C-B-FLY zależne jest od jakości i zawartości substancji w tym co macie.
Threshold
2 - 5 mg
Light
5 - 10 mg
Common
10 - 18 mg
Strong
18 - 25 mg
Heavy
25 mg +

Zarzucałem 20mg i w ogóle nie odczułem bodyloadu, to dla niektórych ta dawka może być przesadą. Wytyczne na PsychonautWiki sa jak najbardziej adekwatne i warto się tego trzymać. Nosem walcie do 12mg (bo na wejściu powinno działać jak 16-18mg). Zresztą, czy warto nosem, to zależy od tego, czy chcecie, żeby trip szybko się rozpoczął z ogromną siłą, czy oralnie: powoli się ładował przyzwyczajając was do bycia pod wpływem.
  • 3 / / 0

Różni się czymś od zwykłego 2cbw działaniu?
  • 3630 / 938 / 2

Poczytaj forum lub PIHKAL Szulgina
  • 7 / / 0

Wie ktoś czy 2C-B-FLY ma wpływ na tolerancje na blottery/ tryptaminy.? Polecam gorąco ten specyfik choć czasami euforia jest tak mocna że ciężko się ruszyć ale odbiór muzyki jest niesamowity. A testowałem pillsy 20mg
  • 385 / 29 / 0

@Krzywysiiea Tak najprawdopodobniej ma wpływ. Tu więcej info.
https://m.psychonautwiki.org/wiki/2C-B-FLY
edit. Pillsy szamałeś czy inna forma podania?
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata