2C-B-FLY

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 3 / / 0

Planuję wziąć 10mg na pierwszy raz ale robiąc research na zagranicznych forach zauważyłem że dla ludzi jest to hit lub miss. Jedni mówią że działa bardzo fajnie a drudzy mówią że po zażyciu czują się jakby byli chorzy. Dlatego chciałem zapytać z czego to wynika. To kwestia sortu, braku witamin, zmeczonego organizmu czy może substancja sama w sobie jest kapryśna? Czy mogę zrobić coś więcej niż wziąć avio i być wypoczetym?
  • 1374 / 260 / 16

Nie bierz Aviomarinu, bo może zmienić fazę na niekorzyść. Na bodyload najlepszy jest imbir albo Lokomotiv. Zadbaj o S and S, przygotuj sobie dobre warunki i ciesz się tripem. Z dobrym nastawieniem podróż na pewno będzie przyjemna, w końcu to ulubiona fenetyloamina Ann Shulgin.

Kartele narkotykowe zdobywają kontrolę nad rynkami Afryki Zach.

Najkrótsza droga morska z Afryki do Ameryki Południowej mierzy 2,5 tysiąca mil i nazywana jest Autostradą numer 10 – Highway 10 – od równoleżnika, przy którym biegnie. Wcześniej wykorzystywały ją statki niewolnicze przewożące Afrykańczyków do Ameryki.
  • 3 / / 0

Ulubioną substancją Ann Shulgin jest 2-CB które Alexander otrzymał w latach 70 tych (dokładnie w 1974) i wtedy również testowali ową substancję. Nastomiast 2-CB-FLY to benzofuran, otrzymany w 1996r. który zdecydowanie różni się od 2-CB i jest bardzo kapryśny. Polecam to wciągnąć albo rozpuścić na dziąsłach gdyż oralnie jest to nieaktywne w moim wypadku. Co się dzieję z tym forum? Niektórzy piszą żeby pisać a starzy kompetentni-autorytarni wyjadacze już się tu raczej nie udzielają... a szkoda bo fajnie się tu kiedyś spędzało czas. Pozdrawiam
  • 1374 / 260 / 16

Na psychonaut wiki jest przytoczona jej wypowiedź, w której wyraźnie mówi, że to 2-CB-FLY jest jej ulubioną pochodną fenetyloaminy, to że jest to również benzofuran niczego nie zmienia. Wspomina ona także o kapryśności substancji. Tyle jeśli chodzi o pisanie dla pisania.
  • 352 / 22 / 0

21 stycznia 2020dysoobooy69 pisze:
[...] Polecam to wciągnąć albo rozpuścić na dziąsłach...[...]
Skoro już piszemy to jakie dawki polecasz na jedną i drugą metodę podania bo niebawem zamówię w prochu.
  • 46 / 17 / 0

Dawkowanie 2C-B-FLY zależne jest od jakości i zawartości substancji w tym co macie.
Threshold
2 - 5 mg
Light
5 - 10 mg
Common
10 - 18 mg
Strong
18 - 25 mg
Heavy
25 mg +

Zarzucałem 20mg i w ogóle nie odczułem bodyloadu, to dla niektórych ta dawka może być przesadą. Wytyczne na PsychonautWiki sa jak najbardziej adekwatne i warto się tego trzymać. Nosem walcie do 12mg (bo na wejściu powinno działać jak 16-18mg). Zresztą, czy warto nosem, to zależy od tego, czy chcecie, żeby trip szybko się rozpoczął z ogromną siłą, czy oralnie: powoli się ładował przyzwyczajając was do bycia pod wpływem.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 435 uczestników Wejdź na czata