Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 2795 Strona 248 z 280
Rejestracja: 2007
  • 2511 / 190 / 0

a to nie reakcja obronna mózgu na samą myśl?
Rejestracja: 2011
  • 10 / / 0

o kurwa chyba dokładnie to,bo nie raz jak tylko pomyśle i głebiej 'charchne' tez tak w sumie jest,ktoś coś jak z tym walczyc?
kiedyś chyba tak nie miałem...

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Dzieci wskazały mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Policjanci zatrzymali go z narkotykami

Policjanci patrolują zwykle miejsca najbardziej uczęszczane przez turystów i mieszkańców. Podczas jednej z takich służb, dzięki wzorowej reakcji dzieci, policjanci zatrzymali 39-latka, który zachowywał się agresywnie na ełckiej promenadzie i miał przy sobie narkotyki.
Rejestracja: 2011
  • 2446 / 411 / 0

Może tak być. Organizm czuje przesyt i próbuje dać Ci do zrozumienia, że pora z tym skończyć (albo przynajmniej zrobić dłuższą przerwę).
Rejestracja: 2020
  • 4 / / 0

po jakim czasie od zażycia kokainy zrenice wracają do normy?
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / 3 / 0

różnie, zależy jaki power był, kilka do kilkunastu godzin
Rejestracja: 2011
  • 2446 / 411 / 0

Jeśli masz źrenice wyjebane po koksie to znaczy, że nie wciągasz koki.
Rejestracja: 2007
  • 2511 / 190 / 0

koks pod wódkę jednak bardzo fajnie robi, ale nadal uważam że cena jest przesadzona, max 150 zł wg mnie to uczciwa cena, a za dobry przy dobrych kontaktch trzeba dać chociaż te 250-300
Rejestracja: 2016
  • 889 / 102 / 0

18 stycznia 2020traumer pisze:
różnie, zależy jaki power był, kilka do kilkunastu godzin
co ty piszesz za bzdury, po kokainie źrenice są powiększone ale nie jak po MDMA czy ketonach. efekt trwa 45-60 minut po czym oczy/źrenice wyglądają normalnie, do tego masz apetyt zjadłbyś konia z kopytami, zasypiasz jak dziecko, na drugi dzień czujesz się normalnie bez zejścia kaca kokainowego
Rejestracja: 2018
  • 2203 / 695 / 0

Potwierdzam, lekko są powiększone ale u mnie po 1h były w normie. Oczywiście wtedy już czekała kolejna krecha no ale to inna sprawa. Ze snem też, 2h od krechy i idzie spać normalnie, jak tam czytalem wcześniej że ludzie zrobili 0,3 czy 0,5 w nockę i nie spali do wieczora następnego dnia to śmiać mi się chce. Testujcie to co walicie ludzie, nie szkoda wam kasy? koks nawet z dobrym kontaktem nie jest najtańszym dragiem, ale odczynniki to serio malutki wydatek więc nie rozumiem w czym problem. Poza tematem czuje się dumny że już tego gówna nie tykam, za dobre to jest i za łatwo przejebać całą wypłatę w parę weekendów.
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / 3 / 0

Tak serio to żartowałem z tym postem co do wielkości źrenic, wystarczy przejrzeć temat i wiadomo jak to wygląda. Po to jest wyszukiwarka. Ćpunki jednak są spostrzegawcze, nie walę koksu bo jadę od lat na meth, czasami jak nie mam dostępu do amph, biedia kieton. To wszystko to i tak gówno, bez spiny pany. Wiem że lata dobry koks w Hamburgu ale nawet nie będę próbował bo nie widzę zbytnio mixować to z metą, a koks nie wgra się tak dobrze jak buch mety.
Posty: 2795 Strona 248 z 280
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości