Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2286 / 163 / 0

a to nie reakcja obronna mózgu na samą myśl?
  • 5 / / 0

o kurwa chyba dokładnie to,bo nie raz jak tylko pomyśle i głebiej 'charchne' tez tak w sumie jest,ktoś coś jak z tym walczyc?
kiedyś chyba tak nie miałem...

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Morawiecki: Nie używajcie dopalaczy, to straszne świństwo

Nie używajcie dopalaczy, dajcie sobie z tym spokój, to straszne świństwo – przekonywał młodych ludzi premier Mateusz Morawiecki, pytany w sobotę w RMF FM o możliwość legalizacji „rekreacyjnej” marihuany.
  • 1609 / 201 / 0

Może tak być. Organizm czuje przesyt i próbuje dać Ci do zrozumienia, że pora z tym skończyć (albo przynajmniej zrobić dłuższą przerwę).
  • 2 / / 0

po jakim czasie od zażycia kokainy zrenice wracają do normy?
  • 32 / / 0

różnie, zależy jaki power był, kilka do kilkunastu godzin
  • 1609 / 201 / 0

Jeśli masz źrenice wyjebane po koksie to znaczy, że nie wciągasz koki.
  • 2286 / 163 / 0

koks pod wódkę jednak bardzo fajnie robi, ale nadal uważam że cena jest przesadzona, max 150 zł wg mnie to uczciwa cena, a za dobry przy dobrych kontaktch trzeba dać chociaż te 250-300
  • 749 / 77 / 0

18 stycznia 2020traumer pisze:
różnie, zależy jaki power był, kilka do kilkunastu godzin
co ty piszesz za bzdury, po kokainie źrenice są powiększone ale nie jak po MDMA czy ketonach. efekt trwa 45-60 minut po czym oczy/źrenice wyglądają normalnie, do tego masz apetyt zjadłbyś konia z kopytami, zasypiasz jak dziecko, na drugi dzień czujesz się normalnie bez zejścia kaca kokainowego
  • 1209 / 349 / 0

Potwierdzam, lekko są powiększone ale u mnie po 1h były w normie. Oczywiście wtedy już czekała kolejna krecha no ale to inna sprawa. Ze snem też, 2h od krechy i idzie spać normalnie, jak tam czytalem wcześniej że ludzie zrobili 0,3 czy 0,5 w nockę i nie spali do wieczora następnego dnia to śmiać mi się chce. Testujcie to co walicie ludzie, nie szkoda wam kasy? koks nawet z dobrym kontaktem nie jest najtańszym dragiem, ale odczynniki to serio malutki wydatek więc nie rozumiem w czym problem. Poza tematem czuje się dumny że już tego gówna nie tykam, za dobre to jest i za łatwo przejebać całą wypłatę w parę weekendów.
  • 32 / / 0

Tak serio to żartowałem z tym postem co do wielkości źrenic, wystarczy przejrzeć temat i wiadomo jak to wygląda. Po to jest wyszukiwarka. Ćpunki jednak są spostrzegawcze, nie walę koksu bo jadę od lat na meth, czasami jak nie mam dostępu do amph, biedia kieton. To wszystko to i tak gówno, bez spiny pany. Wiem że lata dobry koks w Hamburgu ale nawet nie będę próbował bo nie widzę zbytnio mixować to z metą, a koks nie wgra się tak dobrze jak buch mety.
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 436 uczestników Wejdź na czata