1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 18 / / 0

Nawiązując do dyskusji - jaka jest szansa na przypał przy zamawianiu blotterków? Zamawiałem bodajże w listopadzie i paczka doleciała bez problemu na poste restante przy porządnym pakowaniu więc chyba nic się nie zmieniło od tego czasu?
Chciałem zakupić większą ilość, bo coś czuję, że długo nie pozostanie legalny - miejmy nadzieję, że się mylę.
  • 3630 / 938 / 2

Zdecydowanie tak. Trzeba zachować najwyższe bezpieczeństwo. Mimo "legalności".

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Warszawskie zoo zbada, czy konopie redukują stres u zwierząt

Warszawski Ogród Zoologiczny we współpracy z DobreKonopie.pl rozpoczyna projekt, w czasie którego sprawdzi wpływ olejków CBD z konopi siewnych na redukcję stresu u zwierząt. Na początek programem zostanie objęta młoda słonica Fredzia.
  • 456 / 21 / 0

Co powiedzie na temat bloterów 20ug. Czy one są przeznaczone do microdosingu? Na Reddicie przeczytałem, że to zbyt dużo na micro dosing.
  • 3630 / 938 / 2

Blottery 20ug. Takich jeszcze nie spotkałem, ale biorąc pod uwagę, że za microdosing można uznać podzielenie 1 blottera z 100ug na 9 równych części, czyli 11,11ug na dawkę. To prawie dwa razy mniej niż ten blotter.
  • 654 / 30 / 0

Czy wychodzi na testach narkotykowych albo w badaniu krwi?
  • 1324 / 63 / 0

Nie powinno, LSD szybko jest usuwane z organizmu, a 1P-LSD metabolizuje się do LSD więc szybko też powinno być usunięte. Chyba, że w czasie działania chcesz sprawdzić, to powinno wyjść.
  • 18 / / 0

Podpowie ktoś jak najlepiej podejść do tematu 150ug przy blotterach 100ug?
Myślę rozpuścić jeden blotter i wypić połowę substancji, a jak z drugim? Jeśli po prostu połknę kartonik i popiję połową tego roztworu jak wygląda czas ładowania w porównaniu do zarzucenia pod język?
  • 1791 / 372 / 25

Czas ładowania powinien być taki sam, nie zauważyłem nigdy jakiejś specjalnej różnicy. Jak chcesz mieć pewność, że wszystko się tak samo szybko załaduje, to zrób tak jak piszesz i będzie ok. Ewentualnie karton pod język i jak będziesz połykał to wypij roztwór. Sam nigdy nawet pod język nie daję, połykam i tyle.
  • 126 / 10 / 0

05 stycznia 2020KarmiKlasik pisze:
Co powiedzie na temat bloterów 20ug. Czy one są przeznaczone do microdosingu? Na Reddicie przeczytałem, że to zbyt dużo na micro dosing.
Dawki 20-40ucg są nieco za duże do microdosingu, ale za to idealne do miłego spędzenia weekendu
  • 456 / 21 / 0

@Astral Walker Gołąb nie doleciał. O Re się nie doprosiłem. A teraz sytuacja jest mocno popierdolona. Ja na sankach zjeżdżam, wkońcu zima. Wole nie ryzykować, że się z nich wjebie. Przy leniwej sobocie, popijam zimnego Heinekena. Miłego dnia wszystkim ^.^
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata