Czekolada Fake hash

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 2 / / 0

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten post

Substancja to tzw Czekolada posiada ona wiele nazw np. Czarny, Czuć, Czarlizard

Z własnego doświadczenia wiem że jest to bardzo mocne ja nigdy nic mocniejszego nie palilem. Koleszka po 1 buchu siedział jak martwy pod stołem i chciałbym się dowiedzieć co to wgl kurwa jest. Po 1 buchu od razu scina z nóg czasami nawet lufki nie zdazalem odłożyć.

Kolor tego dopalacza jest zazwyczaj brązowy pochodzący pod czarny. Ta substancja jest twarda lecz kiedy trochę potrzymamy ja w rękach robi się miękka (dosłownie jak plasteliny)

O smaku i zapachu wolałbym nie wspominać jebie jakimiś oponami z tira...

Wiem jeszce że czekolada ma swoje inne odpowiedniki typu carmel i Toffi

Chciałbym dowiedzieć się co to tak naprawdę jest. Szukalem tego na forum ale nigdzie nie mogę znaleźć

ZX

• 902 / 303 / 0

Pewnie syntetyczne kannabinoidy. Przy przedawkowaniu zabijaja a jesli nie, to akurat czesto te fake hashe maja taki sklad substancji wypelniajacych, ze po kilku razach rozpierdalaja pluca i do konca zycia zyjesz pod aparetem tlenowym.

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

"Elitarny" narkotyk w więzieniu

„Venus”, „Erox”, „Nexus”, „MFT” lub po prostu: 2C-B, czyli tzw. (przez kogo?) elitarny narkotyk, który od co najmniej dwóch lat jest na topie wśród bywalców wielkomiejskich klubów, znalazła pielęgniarka z Zakładu Karnego w Chełmie. Przesyłka miała trafić do jednego z osadzonych.
  • 2 / / 0

To jak ja żyję po 3 latach palenia tego😳

ZX

• 902 / 303 / 0

To, że żyjesz, nie znaczy, że jutro nie nastąpi przełom, cie popierdoli albo skończysz w szpitalu. Tak to jest, wydaje się, że wszystko ok aż tu nagle zmiana zdrowia o 180 st.
  • 2446 / 411 / 0

10 stycznia 2020ZX pisze:
Pewnie syntetyczne kannabinoidy. Przy przedawkowaniu zabijaja a jesli nie, to akurat czesto te fake hashe maja taki sklad substancji wypelniajacych, ze po kilku razach rozpierdalaja pluca i do konca zycia zyjesz pod aparetem tlenowym.
Właściwie aktualnie podkłady nie są tak ryjące jak x lat temu dzięki dostępności konopi siewnych, z reguły to właśnie z nich teraz się robi bazę. Zresztą i tak tych fejków już jest malutko na rynku.
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata