3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 329 / 2 / 0

28 grudnia 2019p420 pisze:
na szczęście komu zależy to znajdzie czwórkę i to naprawdę dobrej jakości ;)

żeby nie robić offtopu to napiszę, że po tym banie chlorów etc. 3-MMC chyba dość szeroko się rozepchało po Polsce zastępując chlory

Zgadzam się, cieszyłem się z tego, bo 3MMC to mój ulubiony b-k, niestety dwa sklepy, które miały prawdziwe 3MMC, po nowej dostawie mają gowno :/
  • 1 / / 0

Siema czy ktos orientuje się dokladnie od kiedy 3mmc jest nielegalne? Sprawa wyglada tak że w styczniu 2016 roku zostalo u Mnie w mieszkaniu znaleziona dosc spora ilosc tego srodka i byłem przekonany ze jest legalny a sprawa toczy sie caly czas w sądzie bo dlugo stała w miejscu a nie moge nigdzie znaleźć konkretów od kiedy ten srodek jest nielegalny... Licze na Wasze wsparcie . Pozdrawiam

Od samego brania psychodelików świat się nie zmieni. Ale mogą w tym pomóc

Psychodeliki same w sobie nie rozwiążą żadnych naszych problemów. Jeśli więc chcemy włączyć je do naszej kultury w sposób odpowiedzialny społecznie, musimy stworzyć wokół nich odpowiednie wartości i style życia – mówi Henrik Jungaberle w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Konopie indyjskie i chemioterapia

Coraz więcej osób zwraca się do marihuany w poszukiwaniu komplementarnej lub alternatywnej opcji leczenia swoich dolegliwości. Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, czy mogą używać konopi indyjskich podczas konwencjonalnych terapii.
  • 20 / / 0

znalazłem parę tematów na necie i 3mmc delegalizacja była prawdopodobnie w 2015 roku albo na początku 16 ale nie mogę odszukać dokładnych dat
  • 17 / 2 / 0

Na 99% był to 1 lipca 2015
  • 19 / 1 / 0

Też mi się tak wydaję że 1 lipca 2015 więc możesz mieć cieplutko
  • 113 / 27 / 0

Potwierdzam. Osobiscie uznaje te date za dzien, w ktorym zmarlo RC.
Użytkownik zbanowany
  • 275 / 39 / 0

24 maja 2012Modyfikowany Bigos pisze:
W sobotę powinienem dostać trochę tego, ale chyba narazie odpuszcze testowanie...
Plotki o nielegalności, o wychodzeniu na analizie jako mefedron, czy sytuacji ktora dotyczy 4-FMC (2-FMC/3-FMC że przypał bo wychodzą prawie identycznie co nielegalne 4-FMC) - to wszystko bzdury...
Po przeszukaniu internetu, prawdopodobnie będzie bardziej aktywne od mefedronu (mniejsze dawkowanie)
profil działania ulegnie zmianie nieogar zostanie zastąpiony bardzo czystym umysłem, no i główne działanie ponoć bardzo przypomina MDMA.
Skrócona nazwa to będzie prawdopodobnie - Mofedron

Aaaa i najważniejsze, Maciek mylił się w kwestii aktywności tego związku... jest aktywny ^_^
MaciekB pisze:
... Produktem syntezy nie jest metkatynon tylko orto-metoksy-N-metylokatynon czyli pochodna katynonu o wątpliwej aktywności biologicznej, a wymieniony przez Ciebie o-Methoxy-α-bromopropiophone to produkt pierwszej reakcji z którego otrzymuje się orto-metoksy-N-metylokatynon (o-Methoxy-alpha-methylaminopropiophenone).
Sie niby mowi, ze 3mmc to mlodszy braciszek 4mmc czyli mefedronu, ale wiecie co? juz mowie, otoz testowalem wiele sortow trojeczki i testowalem mefedron w igielkach w krysztale, ktory ma chuj wspolnego z mefedronem aczkolwiek tez jest spoko mysle, ze dobra trojeczka przewyzsza mateusza.AMEN
  • 45 / 1 / 0

Ja testuję obecnie 3 z nowego miejsca i powiem Wam że jest petarda jak dawno nie było :)

Ciary mnie aż przeszły jak z 3 lata temu dawno takich dobroci nie jadłem.
  • 992 / 162 / 3

a ja mm różowe słonie w szaFce ... nie rozumiem po co to napisałeś i skąd wiesz, że tO 3MMC? może meth?
  • 45 / 1 / 0

Może laborantem nie jestem ani labolatorium nie mam ale no dobry towarek.
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata