Kodeina - wątek ogólny vol. III

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 5545 Strona 480 z 555
Rejestracja: 2010
  • 2661 / 157 / 0

A ja bym najpierw zapalił, a jak już mój stan się trochę unormuje (czyt. nie będę na tyle ukopcony aby nie poczuć opio) zarzucił kodę, brzmi smacznie.

WOŁGLE, dzisiaj udało mi się solidnie ugrzać, momentami aż mi się zamykały oczka, choć zapłaciłem za to sporą cenę (dosłownie, przenośni tym razem brak). Na początek 16-tab + syropek. Po godzinie i mierności efektów decyzja spaceru do innych aptek po dwie duże paczki. Przed wyjściem zjadłem 25mg hydroksyzyny. W jednej sprzedali na luzie jak zawsze bo wiedzą żem ćpun ale z kulturą której u niejednego trzeźwego nie uświadczysz, w drugiej ściema że niby nie ma (nie łaska po prostu powiedzieć "nie sprzedam bo uważam to nie będzie przeznaczone do celów medycznych" ? (pomijajac, że zabicie skręta to też poniekąd cel medyczny XD wchujograjstwo totalne, ech)), więc ja lekko wkurwiony tą postawą farmaceutki udałem się do kolejnych dwóch aptek (bo akurat dwie miałem po drodze do domu) kupując w jednej syropek a w drugiej kolejny 16-sto pak (czyli przez chęć ratowania świata przez farmaceutkę kupiłem więcej niż zamierzałem - brawo kurwo, mission accomplished %-D ). Zjadłem te dwie duże paki, popiłem syropkiem i wracając zahaczyłem jeszcze o budę z fastfoodem biorąc duże frytki. Pół godziny później siedząc przed kompem i słuchając Ciemnej Strony Księżyca zaczęły mi się przymykać oczka a przez głowę przeszła myśl "o kurwa, wreszcie.. dobrze byłoby teraz przynoddować trochę", jednak - o słodka ironio ! - nie mogłem sobie na to pozwolić, bo robiłem bardzo ważną rzecz, w którą jestem mocno emocjonalnie zaangażowany, a czekałem na podjęcie się tego zadania właśnie do momentu aż będę mocniej niż zwykle ugrzany.

Moja misja w przeciwieństwie do tej farmaceutki zakończyła się pełnym sukcesem :)
Rejestracja: 2019
  • 258 / 15 / 0

A nie powinno się czasem dorzucac po min. 6h?
@Squrrp IMO najlepiej zapalić jak już schodzi, wtedy ten mix siada najlepiej, ponieważ jak palisz na początku działania/na peaku to mj znacznie przycmiewa opiatowe działanie kody.Ale to ja, komuś może to robić.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Prześwietlamy morfinę

Wśród leków moglibyśmy wyróżnić cichych specjalistów w swojej dziedzinie, ale także obiekty plotek i miejskich anegdot. Z pewnością do tej drugiej kategorii bezsprzeczną kandydatką jest morfina. Mimo, że świat cieszy się z jej czystej postaci dopiero od dwóch stuleci, zdążyła zaistnieć na kartach historii o wiele wcześniej.
Rejestracja: 2016
  • 209 / 16 / 0

13 grudnia 2019Codeine420 pisze:
A nie powinno się czasem dorzucac po min. 6h?
Niby tak, ale mnie często - nie zawsze - dorzutki robiły normalnie, ba, lepiej niż biorąc całe 600mg na raz.
Rejestracja: 2019
  • 283 / 24 / 0

Wyjebało mi się 1.5 paki pyłu z kody na podłogę. Zebrałem 90% łyżką i filtruje. Umre? Jest parę paprochów w tym. Jestem mocno po alprze i mj i ciężko mi się myśli. Co zrobić xd?
Rejestracja: 2019
  • 258 / 15 / 0

Jak masz porozpierdalaną truciznę po podłodze to ta umrzesz..
Rejestracja: 2010
  • 2661 / 157 / 0

Jak nie walisz tego iv to nic ci nie będzie.
Rejestracja: 2016
  • 209 / 16 / 0

13 grudnia 2019Roade pisze:
Wyjebało mi się 1.5 paki pyłu z kody na podłogę. Zebrałem 90% łyżką i filtruje. Umre? Jest parę paprochów w tym. Jestem mocno po alprze i mj i ciężko mi się myśli. Co zrobić xd?
Nic ci nie będzie, ja zrobiłbym to samo.
Rejestracja: 2014
  • 8245 / 1091 / 0

Pamiętam, jak 2-3 dzień miałem skręta (apogeum) i wpadło mi chyba 20 zł - kupiłem za to wtedy 4 paczki Antidolu, zrobiłem super dokładną i skrupulatną ekstrakcję, szklanka stoi na biurku, zasiadam... i k..a strącam szklankę prosto na dywan. Wsiąkło 100% cieczy...
Wolałbym wtedy stracić palec, niż to 150 ml płynu...
Rejestracja: 2017
  • 507 / 18 / 0

@jezus_chytrus jak miałeś dosyć silnego skręta lepiej bylo wybrać thio. Na skręcie człowiek oslabiony i wpadki sie zdarzają.
Rejestracja: 2014
  • 8245 / 1091 / 0

Mądry Polak po szkodzie. Wtedy jeszcze nie znałem Thio.
Posty: 5545 Strona 480 z 555
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 822 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hepcat i 1 gość