Ayahuasca - wątek ogólny

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 111 / 8 / 0

Moklo mam bo zostało mi po kuracji. Jednak nie skorzystam z tej opcji. To ma być ayahuasca. Mam duży szacunek do kultury Indian i chce to robić po ichniemu. Naprawdę mam już dosyć łykania jakichkolwiek tabletek.
Gdzieś już słyszałem że chaliponga jest dla doświadczonych szamanów. Podróży z ayą miałem już z 5 lub 6 w czym tylko jedna mocna. Ale z każdą kolejną mam mniej obaw. Zawsze piję sam i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi w tym towarzyszył.

-----------------------

Jestem po kolejnej podróży. Wywar zrobiłem ze 100 g Banisteriopsis caapi ok 20 g chalipongi kilku (dosłownie) wiórek mimosy i ze dwie garści bobisany i było...bardzo subtelnie. Wychodzi na to, że mimo iż większe ilości składników używam to wywar wcale nie jest mocniejszy. Podróż była porównywalna albo i nawet słabsza od poprzednich, gdzie wywar był z mniejszych ilości składników. Nie wiem, może składniki z avalon mają słabą jakość?
Wypiłem ok 150 ml wywaru starając się żeby od razu tego nie wyrzygać. Na siedząco udało się wytrzymać pierwsze torsje i mogłem się położyć. Po ok 30 minutach już myślałem, że nic większego z tego nie będzie i zapadłem w sen. Obudziłem się jakąś godzinę później na kibel. Sraka i powrót do łóżka. Potem znowu na kibel i sraka i jeden paw. Potem jeszcze trochę sraki i to by było na tyle %-D.

Scalono. taurinnn
  • 1 / / 0

Witam,
Przygotowuje sie do przgotowania pierwszej Ayahuasci. Bedzie to takze moj pierwszy kontakt z psychodelikami. Produkty kupilem z maya.
1. Banisteriopsis caapi Peru, Yellow, vine, shredded 50g + Psychotria viridis Peru, Pucallpa, leaves, whole 30g, bedzie to odpowiedia ilosc na pierwszy raz? Tak zebym poczul moc aya, ale w miare delikatie na poczatek.
2. Planuje gotowac okolo 8h dodajac 2 lyzki octu na kazdy litr wody. caapi i P.Viridis gotowac w jednym garnku czy osobno?

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Tłumy Hindusów ruszyły do sklepów z alkoholem. Policja użyła pałek

Indyjski rząd próbuje przywrócić gospodarkę do normy, po trudnościach, jakie wywołała pandemia koronawirusa. Tym razem otwarte zostały m.in. sklepy, sprzedające alkohol. Napierający tłum musiała powstrzymywać policja.
  • 3 / / 0

Ja byłem w Czechach doznania niezwykle widziałem całe bogactwo naszej cywilizacji, trzeba po prostu to przeżyć aby zrozumieć :extasy:
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata