Psychedeliki - Szkodliwość

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

czy waszym zdaniem powinno się zalegalizować psychodeliki?

33%
tak, bez ograniczeń
512
59%
tak, lecz pod pewnymi warunkami
905
4%
bezwzględnie nie
68
3%
nie mam zdania
50

Liczba głosów: 1535

• 73 / 11 / 0

19 listopada 2019wario122 pisze:
mam do was pytanie, jak wygląda u was dokładnie czas po tripie? u mnie utrzymuje się przez około 1/2 miesiące dziwny stan depersonalizacji, i lekko podwyższona paranoiczność ale to tak mniej więcej 1tydzien, czy jest się czego obawiać jeżeli mi to nie przeszkadza? 3 próbowałem psychodelików i za każdym razem przechodziło, zastanawia mnie czy jest to normalne i mogę z nimi eksperymentować dalej?
Radzę zmienić zainteresowania
  • 553 / 86 / 0

@wario122 Po pierwszym spożyciu psychodeliku ( ipomea tricolor ) miałem derealizację utrzymującą się przez parę miesięcy ( nawet trochę więcej chyba ) która przeszła, bo się nieźle prowadziłem ( sport, wysypianie się, dobre jedzenie itd ) ... Z czego się ona wzięła? Ano doznałem absolutnego szoku w trakcie tripowania pierwszy raz, nie spodziewałem się takiego oddziaływania na psychikę, można powiedzieć, że nieźle mnie odkleiło, ale i zachęciło do dalszych eksperymentów %-D Nie była to może paranoja ( w której przypadku odradzałbym spożywanie psychodelików ) ale z pewnością nie było to przyjemne odczucie, czułem się jak ktoś kto z boku obserwuje własne życie, wszystko wydawało się nieprawdziwe i dalekie od obserwatora - już nie uczestnika. Jeśli naprawdę nie przeszkadza Ci to w życiu, to bym nie przesadzał z odstawianiem tych substancji na bok, musisz sam znać dobrze swoją psychikę i widzieć czy coś Ci szkodzi lub nie. Już przy następnych przygodach z psychodelikami nie odczułem żadnych psychicznych powikłań i kontynuuję zażywanie ich od 7 lat regularnie, powój był niestety wyjątkowo nieprzyjemnym choć i ciekawym wstępem.

Czy odczuwam jakąś zmianę nastroju w następujących dniach i tygodniach? Następny dzień jak najbardziej, następne dni delikatnie i później to już nie odczuwam praktycznie nic. Efekty pozytywne? Zależy jak uda się trip - dobry trip pozostawia dobry humor na naprawdę wiele dni i tu naprawdę mogę przyznać, że istnieje wartość terapeutyczna takiego doświadczenia. To właśnie takie doświadczenie zakotwiczyło mnie ponownie - nie mam tu absolutnie żadnych wątpliwości - w "tu i teraz" kiedy to z pomocą dzikiego lancelotu doznałem już nie negatywnego, lecz pozytywnego szoku psychicznego %-D

Narkotyki w przedwojennej Warszawie. Ile kosztowały i kto je zażywał?

Działkę kokainy można było dużo kupić taniej niż butelkę wódki. I kupowano. Ćpali przestępcy, ale też lekarze i urzędnicy państwowi. „Kokainistki rekrutują się przeważnie z najgorszych szumowin, morfinistki już z nieco lepszych sfer” – mówił szczerze przedwojenny diler. I nie krył nawet, ilu w Warszawie jest narkomanów.

Kanapowa narkoturystyka

Netflix ujawnia: narkotyki są nielegalne, a gangsterzy sporo na nich zarabiają.
  • 136 / 17 / 0

ImAloneInAComa pisze:
18 listopada 2019Buuszek pisze:
a wracając do tych nieudanych eksperymentów, co. Może powodować brak efektów wizualnych?

Może bierzesz SSRI lub jakieś inne leki?
Niee, żadnych leków nie biorę, zrobiłem sobie 3tyg przerwy od wszystkich dragow i w końcu udało się przeżyć dobry trip na 2C-B
  • 790 / 179 / 0

@Buuszek
A nie mówiłem , że potrzebna jest przerwa.
  • 136 / 17 / 0

No. Miałeś rację, zamierzam robić tripy co 2-3 tygodnie, udało mi się ogarnąć kryształ MDMA i za jakiś czas będę robił nexus flip, mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 138 uczestników Wejdź na czata