Metamfetamina - Zjazd, zejście, skutki uboczne po

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 2 / / 0

Siemka. Od wczoraj posiadam zjazd jakiego nigdy nie miałem. Siedzę w DE. Czysty kryształ. Nie wziąłem dużo ale z 3 takie już dosyć fest krechy i 2 małe bo ciagło na Fazie. Nie jestem jakims obeznany w tym ale dzisiaj o 2 w nocy dostałem szoku. Nagle zaczęło wszystko wirowac i paralizowalo mnie a jak podnosilem głowę z łóżka to dziwnie przed oczami i helikopter. Brzuch mdli boli. Odbija mi się a czasami lecę do kibla. Piłem dzisiaj wodę. Cole i na siłę jadłem ryż z marchewka żeby coś było w brzuchu bo nie jadłem z 2.5 dnia.
Pytanie brzmi czy ktoś miał taki zjebany zjazd? Czy może jakieś akcje w głowie się odjebaly że będę miał dalej jakieś schizy i leki.
,
  • 2996 / 93 / 0

No tak działa meta, to najbardziej nerwicogenny stymulant

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Czy kupisz marihuanę w swoim mieście?

...zakładając, że mieszkasz w Illinois ;)
  • 2 / / 0

No ale jakiś miesiąc temu dakiego zjazdu nie miałem.. Aż nerka mnie boli. Trochę jestem przestraszony no ale minie to po jakimś czasie? D
Jutro jakoś może tam rade
Zasnę na siłę i pójdzie jakoś. Chyba 😂
  • 525 / 29 / 0

Po MDMA gdy ma sie zjazd trzeba sie uzbroic w leki uspokajajace zauwazylem na sobie zjazd moze powodowac takie pogorszenie nastroju ze nie jestescie w stanie tego sobie wyobrazic ( ten kto przeszedl w taki sposob zjazd wie o czym mowie .. kazdy moze inaczej odczuwac to ..
  • 683 / 60 / 0

Ale to jest temat o metamfetaminie.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata