Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

41%
1.Cały czas.
81
16%
2.raz w tygodniu.
32
18%
3.Jaram i miksuję
36
7%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
13
8%
5.raz w miesiącu.
16
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
22

Liczba głosów: 200

• 14 / 1 / 0

Tak samo jak legalizacja, wiadomo że korporacją farmaceutycznym jest nie po drodze legalizować coś, co zastąpiło by ich antybiotyki, czy inne ścierwa które nam wciskają.
  • 10 / 1 / 0

Tak samo nie po drodze jest też organizacjom przestępczym.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa złapany z kokainą w centrum Wrocławia

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa Łukasz Ł. złapany przez wrocławskich policjantów na zażywaniu kokainy. Do zdarzenia doszło w nocy piątku na sobotę.
  • 5 / / 0

Siema, ostatnio zauwazylem ze po spaleniu packa (przez jakies 10-15 min) zaczyna mi serce walic jakbym kule włada przyjął, w teorii mj powinno obnizac cisnienie. Zauwazyl ktos u siebie podobne skutki? Z czego moze to wynikac? Dodam ze nie miksowalem mj z niczym.
  • 1496 / 173 / 0

Psychika.
  • 1250 / 211 / 14

Mojemu koledze też się raz wkręciło, że ma atak serca. Chodził po wszystkich i kazał im przykładać dłoń do lewej strony klatki. Szybko mu wytłumaczyliśmy, że to tylko wkręta i dostał ogromnej śmiechawy. Więc tak jak mówi kolega u góry, to tylko złudzenie psychiczne.
  • 5 / / 0

Mimo wszystko trochę to dziwne bo pale od ok. 2lat codziennie i dopiero kilka dni temu to zauważyłem.
  • 1568 / 642 / 0

Początki nerwicy?
  • 1496 / 173 / 0

Normalka, też tak czasem mam a palę lat naście. Po prostu uświadom sobie, że nic Ci nie będzie i to tylko wkręta.
  • 5 / / 0

A z ciekawosci, czy podwyzszone cisnienie w bezruchu moze niesc ze soba jakies skutki? ( pytam bo zawsze gdy cisnienie rosnie to muszę coś robić, nosi mnie :D )
  • 683 / 60 / 0

02 grudnia 2019antyczny885 pisze:
Tak samo nie po drodze jest też organizacjom przestępczym.
Właśnie w tym tkwi sedno penalizacji i wysokich cen na rynku medycznej marihuany. Politycy dbają o swoich mocodawców, a przy okazji utwierdzają niezorientowane odłamy społeczeństwa pielęgnując podejście przestarzałe do używek, a zwłaszcza narkotyków.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata