Detox od trawy

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 49 / 5 / 0

Dzieki za odpowiedź
Ale mam w kurwe watpliwosci ze ziolowe napary czy tabletki cos dadza przy benzo
Spróbuję z melatoniną jak nie pomoze to neuroleptyk jakis będzie kupowany

Problem jest taki ze ma nerwice lęki i depresje i bez jarania i benzo jest jej strasznie ciezko i widac gołym okiem jak sie męczy

Prosze o scalenie posta
  • 3 / 2 / 0

Od sierpnia zero mj (negatywne myśli, wieczne zamulenie, brak jakiejkolwiek frajdy mnie do tego skłonił), zanotowane różnice:

* Mniejsze wahania nastroju
* Lepsza koncentracja
* Jestem mniej wesoły, ale też mniej smutny - nastrój mam generalnie bardziej taki neutralny, co oceniam dobrze bo czuje się bardziej sobą
* Bardziej się przykładam do rozwiązywania bieżących spraw

Z całą pewnością nie zauważyłem natomiast, żeby nagle mój mózg był jakoś kilka razy bardziej wydajny. Ogólnie parę różnic jest i generalnie na plus, nie planuję wracać w najbliższym czasie

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Najstarszy handlarz narkotykami w Polsce. Do emerytury brakowało mu już niewiele

Ponad 600 porcji handlowych kokainy, amfetaminy, marihuany, LSD i innych substancji o łącznej wartości kilku tysięcy złotych oraz urządzenia służące do porcjowania narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu 60-letniego wrocławianina.
  • 596 / 41 / 0

Od zawsze się dziwilem ludziom którzy szli na detoks szpitalny czy do ośrodka uzależnieni od trawy, wydawało mi się to śmieszne wjebanemu po uszy we wszystko co działa na gaba.
Palilem kilka mc non stop, w weekendy po 3-5gram walone z ogromnego bonga + 0.7 lychy i kilka mg alpry XD
Na tygodniu codziennie 1/3 bądź połowa tego.
Ocknalem się jak mi się zapas towaru skończył. Jestem czysty 8 dzień bez zielska i od wysoko %alk. Dwa razy się zlamalem z piwkiem no i ofc bzd do pracy codziennie bo pracuje codziennie umysłowo po 8-9h
Powiem Wam że tragedii nie ma
Gorzej odczuwam chyba odstawienie alko bo już nie pamiętam kiedy nie pilem. Zioło już byłem skrajny omotac kilka razy. Kupiłem w chuj krypto i miałem plan zamówić 100gietow ale hajs wpłynął z opóźnieniem i zrezygnowałem. Jest deprecha ale daje rade. Ktoś powie że no ok bierzesz benzo..,no ale to konieczność. Benzo odstawie w szpitalu chyba tylko. Elo
  • 5 / / 0

Ja od 2 miesiecy probuje odstawić mj, jednak z marnym skutkiem bo jedyny znajomy ciągle pali, a ja nie umiem odmówić gdy namawia :(
  • 2 / / 0

Witam wszystkich
Paliłem mj przez kilka lat codziennie przyszedł czas by pożegnać się z tym raz na zawsze nie pale już blisko miesiąc :) Owszem przez te lata były próby rzucenia ale bez większych sukcesów...Teraz jestem zdeterminowany to rzucić napisze szczerze że na samą myśl o fazie chce mi się puścić pawia....Nie wiem skąd ta chęć może wynikać ktoś coś? Jest bardzo duża poprawa w końcu wiem że żyje nie będę pisał o plusach.
Skutki negatywne jakie teraz mi towarzyszą:
-poty
-zawiechy
-dziwne uczucie jakbym znowu był na fazie nie trwa to długo
-ból szczęki to mnie najbardziej martwi niech się ktoś wypowie czy to normalne?
-czasami lęk i rozkojarzenie
-wkręty :D

Podsumowując ile może potrwać to złe samopoczucie i skutki po odstawieniu? Do psychologa raczej nie ma sensu iść na początku do 3 tygodni było na prawdę ciężko i myślałem nawet o Monarze...To była czysta mj innych nałogów oprócz nikotyny nie posiadam :)
Pozdrawiam

Edit:zapomniałem dodać że ten filmik dał mi ładnego kopa może komuś pomorze: https://www.youtube.com/watch?v=Dmufu6uR2cQ
I teraz przeczytałem parę stron wstecz tego tematu. Cieszę się że nie jestem sam z tym wszystkim :) Musimy walczyć :)
  • 596 / 41 / 0

Up Lolek@Lolek93
Nawet twój nick pokazuje zamiłowanie do tej rośliny, ale takie efekty odstawienne,dziwie się mega. Sugeruję iść do psychiatry może nabawiles się depresji czy nerwicy.
  • 2 / / 0

Prędzej nerwicy...ale jest z dnia na dzień coraz lepiej :) Z tym psychiatrą to nie ma sensu bo żadnych tabletek łykać nie mam zamiaru :) Tylko z ta szczęka...wcześniej jak rzucałem też mnie bolała jak paliłem nigdy :D Miał ktoś coś takiego?
  • 26 / 5 / 0

Ja od prawie tygodnia jestem chory i zupełnie w tym stanie odechciało mi się palić. Można powiedzieć szczęście w nieszczęściu. Przy odstawianiu psychotropów konieczne jest schodzenie z dawki do 3 tygodni aby nie wystąpiły objawy somatyczne i psychiczne, mj również działa na neuroprzekaźniki więc w sumie na chłopski rozum powinno się schodzić z dawki podobnie. Zapewne im dłużej było palone tym dłużej trzeba odstawiać, ale to tylko moje przypuszczenie.
  • 16 / 2 / 0

Elo mordy,
24 marca 2019 zapaliłem ostatnią lu z naprawdę mocnym postanowieniem rzucenia po okrągłych 11 latach palenia mj. Poszedłem do psychiatry po wsparcie farmakologiczne i kilka miesięcy wspomagałem się ssri w homeopatycznych dawkach. Dziś mam prawie 30 lat. Nie osiągnąłem w życiu kompletnie niczego. Całe szczęście poza bagałanem w głowie nie udało mi się zrujnować sobie zdrowia, zatracić się w stymulantach, lekach czy opiatach. Jednak jeśli już wcześniej ktoś miał zryty łeb, stany depresyjne i starego alkoholika to trawa w zupełności wystarczy żeby narobić sobie problemów w życiu. Dziś po tych 8 miesiącach czuję się nieźle, choć początki to była lekka bezsenność, nocne poty itd. Radio w głowie trochę przycichło i z nadzieją patrzę w przyszłość obserwując jak rosną mi malabary. Nigdy bym nie rzucił tego szajsu gdyby nie psychodeliki. Jeśli ktoś traci nadzieję na zmiany powinien spróbować tej drogi. Lecę szukać jakiejś motywacji do zrobienia czegoś w tym życiu, jeszcze parę ładnych lat przede mną. Wstyd tak umrzeć jako miernota. Z fartem panowie i panie !
  • 16 / 1 / 0

Ja odstawiłam mj i zauważyłam, że już nie mam takiego wesołego nastroju tylko jest neutralny, jestem bardziej skoncentrowana i jakoś mam więcej ochoty, by coś robić, sprawniej mi się myśli. Nawet ostatnio zaczęłam się w końcu wysypiać %-D
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata