Interakcje substancji psychoaktywnych z lekami

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 422 / 37 / 0

Brzmi trochę jak reakcja alergiczna.. Ja tak czasem mam po zmieszaniu alkoholi lub gdy wypije dużo dość szybko tez się zdarza, ale.to chyba nietolerancja histaminy lub cis w ten deseń
  • 2 / / 0

Witam, czy stosowanie fluoksetyny 20mgx1 rano i ketrelu 50mgx1 na noc znaczaco wplynie na zazycie 3mmc lub 3cmc

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Syn posła zatrzymany za narkotyki. Nowe fakty

Na początku roku syn posła Koalicji Obywatelskiej Mariusza Witczaka wpadł w poważne tarapaty. Prokuratura postawiła mu zarzuty posiadania narkotyków - marihuany i amfetaminy. Jak ustalił „Wprost”, we wrześniu wpłynął do Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa wniosek o warunkowe umorzenie postępowania.
  • 442 / 91 / 0

Znacząco tak.
Ale to jest i tak loteria, jeśli chodzi o SSRI - u niektórych może nie zadziałać i nic się nie stanie, u innych może zadziałać słabo, a jeszcze u innych może wystąpić zespół serotoninowy.

Lepiej odpuść sobie bo zrobisz sobie krzywdę lub po prostu zmarnujesz towar.
  • 2 / / 0

W takim razie po 2 tyg odstawienia, bedzie bezpieczniej? I czy bedzie odpowiednio czuc dzialanie rc?
  • 1970 / 309 / 0

Mogę sobie zarzucić trochę żeń-szenia i ekstraktu z różeńca górskiego jak jestem na paroksetynie ?
Coby, wzmocnić sobie kofeinę, pamiętam, że taki mix dawał solidnego kopa.
  • 3450 / 423 / 0

Czy 3mmc dziala jak ktos bierze neuroleptyk czy tak jak w przypadku SSRI nie działa w ogole i jest jakieś dodatkowe ryzyko?
  • 442 / 91 / 0

Nie powinno zadziałać, a przynajmniej faza będzie znacząco spłycona.
I nie ma tu żadnego ryzyka.

A i proszę, podawaj następnym razem konkretnie jakich leków używasz,
Znacznie tu ułatwi przyszłe odpowiedzi.
No i neuroleptyk neuroleptyków nierówny.
  • 3450 / 423 / 0

Chodzi konkretnie o rysperydon, stymulanty działają normalnie dlatego pytam o 3mmc bo tutaj dochodzi serotonina.
  • 2266 / 1240 / 34

Znajomy brał i mówił,że raz nie było działania 3 MMC a raz fatalnie czuł się także uważaj.
Na ten rysperydon mówią rozpierdol.
  • 3450 / 423 / 0

To nie o mnie chodzi, ale dzięki.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1499 uczestników Wejdź na czata